Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 9. června 2014

Resort má nádherný výhled na západ slunce. Seděli jsme u něj každý den přes 3 večery po celou dobu naší dovolené. Snídaně byla vynikající a personál přátelský. Krátce jsme na recepci probrali, co se dá dělat při pobytu, a nabídli nám tolik různých aktivit, že jsme se mohli rozhodnout, protože byly všechny moc zajímavé. Jeden den jsme celý strávili šnorchlovacím výletem na dřevěné lodi, jen tak pro zábavu. Zbytek pobytu jsme se poflakovali na resortu, prostě jako doma!

8  Poděkujte uživateli Chatsuda P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Dewa K, ผู้จัดการทั่วไป v zařízení The Dewa Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2014

Dear Chatsuda,

I would like to thank you on behalf of the entire team for this very nice review. We certainly hope, that you will be able to come back to visit us one day.

Kind regards,

Paul- Resort Manager

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: prosinec 2020
The Dewa Koh Chang, General Manager v zařízení The Dewa Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Recenzováno: 14. prosince 2020

Datum pobytu: prosinec 2020
The Dewa Koh Chang, General Manager v zařízení The Dewa Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 týdny

Recenzováno: 9. prosince 2020 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: únor 2020
The Dewa Koh Chang, General Manager v zařízení The Dewa Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. prosince 2020

Recenzováno: 15. listopadu 2020 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopad 2020