“Opravdu si tam žádné jídlo nedávejte!”

Bez poskytnuté fotografie
Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Hostinec na Huse
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Hnusnějšího hamburgr za 160 Kč jsem v životě nejedl. Opravdu něco odporného!!!! Rozemleté cosi se strouhankou?
Výpečky z divočáka tuhé a studené. Nemají asi ani vodu, když chcete lungo, přinesou malý presso. Jediná hvězda za prostředí, hřiště pro děti a divočáky v ohradě. Jídlo si tam fakt nedávejte - drahé a hnusné! Za 650 se příště s rodinou najíme někde u Vietnamců a ještě nám 250 zbude.

Poděkujte uživateli player-111.
Recenzováno: 9. července 2019

Dobrý a rychlý oběd po prohlídce zámku Kačina. Široký výběr jídel včetně poledních menu. Česká klasika, zvěřina, sladká jídla pro děti. Ceny přijatelné, obsluha rychlá, jídlo dobré. Snad jen v guláši z divočáka bylo zbytečně moc jater.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli dalibor_KM.

Už jste navštívili Hostinec na Huse? Sdílejte své zkušenosti!