“Letní procházka”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 27. srpna 2018

Kouzelné místo pro filmaře, natáčí tu i zahraniční produkce. Krásné přírodní scenérie a dech beroucí výhled do okolí.

Poděkujte uživateli Simona P.

Recenzováno: 15. srpna 2018

Velmi milé paní pokladní u velkého i malého okruhu, poradily jak nejlépe jít. Cesty značené, nebyl žádný problém.

Poděkujte uživateli ldol2017.
Recenzováno: 7. srpna 2018

Děti milují různé prolézačky, tak byla volba na výlet jasná. Tiské stěny mě překvapily tím, že v neděli v půlce prázdnin zde bylo jen minimum lidí. Parkování v pohodě, starší paní v pokladně moc příjemná. Prošli jsme oba okruhy, jako bonus jsme potkali tři borce, kteří sebou měli terenní autíčka na ovládání a s těmi jezdili mezi skalami. V půlce většího okruhu jsme navštívili restauraci, kde byla moc milá obsluha a vynikající svíčková. Není co dodat, super strávené dopoledne.

Poděkujte uživateli tasovskae.
Recenzováno: 18. června 2018

Magické pískovcové skální útvary, krásné výhledy do kraje, krásná zákoutí. Výlet na celý den i pro rodinu s dětmi.

Poděkujte uživateli zima2.
Recenzováno: 2. června 2018

Doporučuji větší okruch po zelené až k turisticke chatě ( mají tam výborné pivko ) a pak po vrcholu skal po červené zpět. Parkin cca 400m od vstupu do skalního města.

Poděkujte uživateli Mirek A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tiské stěny, si také prohlíželi

Ústí nad Labem, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Tiské stěny? Sdílejte své zkušenosti!