Recenzováno: 8. července 2019

Klidné prostředí, vstřícní personál, v restauraci dobrá strava, žebírka můžu doporučit. Klid a pohoda. Pokoj byl vybaven klimatizací, nechybělo žehlící prkno, žehlička rychlovarná konvice fén, utěráky osušky župan a pantofle do wellnes.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli anabela309.
Recenzováno: 5. října 2018

Zdar děcka ! Tož je venku fajně co ? Už to tak něpalí šak na to že je podzim - nádhera ! Tož se mi po ránu nechtělo robiť, tož si říkám idu na špacír. Však práce nění zajic, neuteče. Tož naraz mě praští cedula jak Brno do oka, pry že poďte k nám na vajca, aj kafe aj džus a parking gratis. Tož šlapu pěšky, tož mi je parking ukradený. No sedám na stolek a čekám. No Slunko se tetelilo ale nic moc hic - co hic, řekl bych, že byla celkem kosa na posedávání venku. Tož však ale měli tu deky, tož sem se zabalil jak pumpa na zimu a čekám. Přišel taky syneček, a pry dobrý děň. Tož ani sem něhlesnul, a zamával mu tým lístkem před očami, co něm mjali parádní fotku s vajcem. Ptal se kafe ? čaj ? Pravim kafe - a on zmizel. Tož se rozhlížim a na dveřach cedula NAPIŠTE NA NÁS RECENCI , tož si pravím jak chcetě, řekli stě si o to sami ! Tož za chvilku mi přistál na stole paradní kusek vajca jakéhosi benedikta. Tož slyšel sem to prvý raz, no voňelo to, sem se na to vrhnul, že sem ani fotku malem nězrobil. Pravím prrrrr synku - třeba zrobit snímek, bo mi nikdě něuvěří. No něbylo to zle - enem toho pečiva bylo sakra malo, no nagychali to vajco na platek tousťáku a ten byl potým mokrý že to něbylo ono. Synci - dajtě ten tousťák opečený bokem, a dajtě aspoň dva kusky - jeden je fakt malo !! Ta omačka co se prošla kolem hořčice byla celkem dobrá. No vajco ve mně zmizelo, platek a šunky a kusek slaniny tak enem polechtal buňky a bylo to pryč. Tož sem si šel vychutnať kafe - no lidi sem zase něchapal na co tolika cukru- no ale bylo to fajne - bo sem mjal cukr, cukrkandl a ešče cosi sladkého co něvím, co to bylo. Na finale sem to splachnul džusíkem a den mohl začít. Za 99 kaček žaden festival, ale hněd sem mjal dobru náladu. Stolek byl čistý, synek rychlý, výhled jakýs takýs, no posezení venku tak akorát. Kerýsi raz tu zajdu aj na pořadnů baštu, bo to vypadalo všecko take hezké fajnové....

Tip ohledně pokoje: Bertě cimru s oknami do parku - bo jink vám klaksony budu robiť kulisu až do rána
Datum pobytu: říjen 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Strecpetr.
Lukáš K, IT v zařízení Zamecky Hotel Zlaty Orel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. října 2018

Děkujeme moc za kladnou recenzi. Pochvalu vyřídíme. Těšíme se na vaší další návštěvu.

Recenzováno: 4. března 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel na super místě (v centru města Hranice).
Parkoviště u hotelu, výborná restaurace (od snídaní až po večeře). Personál super. Možnost využití privátního wellness, což doporučuji .
Lokalita ideální na výlety, spousta zajímavých míst v okolí...

Jediné co nám vadilo, byl pokoj bez klimatizace s okny do ulice, která je dlážděna kostkami, několikrát za noc nás probudilo projíždějící vozidlo...

Jinak celkově za 4*

Datum pobytu: srpen 2016
3  Poděkujte uživateli Gurman00710.
Lukáš K, other v zařízení Zamecky Hotel Zlaty Orel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. ledna 2018

Děkujeme Vám za recenzi. Od Vaší poslední návštěvy jsme vylepšili pokoje a proto jsou všechny s klimatizací a novými okny, proto už Vás nebude nic rušit. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 30. prosince 2016

Delikatózní oběd s obchodním partnerem v úúúžaasné a klidné restauraci v samotném centru města - skvělý personál, zdvořilý a vstřícný. To je přesně ten přístup, který odlišuje špatnou restauraci od té skvělé!

Datum pobytu: prosinec 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Radim M.
Recenzováno: 4. října 2016

Tož děcka, venku je zima jak na sibiři, tož sem hledal flek gde ohřať kosti. A tu vidím na ceduli Čaj a buchta za 69kč. No psali to tam jak basničku, ale tu sem si nězapamatoval.
Tož pravím si, synku výzva. Tož du do tej Zámeckej krčmy , no pěkne to tam maju! Hura po schodech dolu , no skoro kavarenské intimčo. Tož jak bylo na ceduli psané bylo, tak aj robka šikovna donesla. Pořadná buchta, a čaj zazvorový, no ešče včil mě pysk palí, tož z čerstveho zazvoru to tam robí! No nečel jsem taku palbu, tak jsem to rychle nudlovým vývarem zajedl! Tož tež něbyl zlý. Taka prima svačinka za pohodový peníz. Jen ty schodky na moje kosti už něsů. A ty na tem vozičků, to musí byť komedie jak idu na zachod přez tolikeré schodky !

Tip ohledně pokoje: Jak to chcetě mit blízko do welnes , tož to řekni te robce u pultu. Ale jak maš rád klid,tož aj to ji řekni.
Datum pobytu: říjen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec