“Turisticka zastavka”
Recenze Archa

Archa
Recenzováno: 3. ledna 2020

Příjemné prostředí ale poměrně hlučné. Hamburgry perfektní , dokonce upraveny na vyžádání podle našich představ. Obsluha plny počet bodů.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Milan K.

Recenzováno: 29. října 2019

Restauraci jsme naštívili před nekolika dny poprvé. Příjemné prostředí, trochu hlučnější, milý a nezvykle rychlý personál, jídlo chutné, burger super, candát moc dobrý, vše v pohodě, a proto jsme se rozhodli, že zajdeme znovu. Při první návštěvě bylo úplně plno, proto jsme prostřednictvím Restu udělali rezervaci, došlo nám potvrzení od Archy, že rezervace platí. Po příchodu do restaurace o naší rezervaci personál nevěděl, ať si sedneme kam chceme. Obsluha, v poloprázdné restauraci pomalá, raději se věnovala konverzaci u baru. Dostali jsme spálené, nepoživatelné lasagne. Po prosbě o výměnu byly odneseny beze slova pryč. Nové lasagne, překvapivě posypané jiným sýrem než ty první (nebylo asi třeba nic schovávat) v pořádku. Chápu, že se něco nepovede a pokazí, ale nerozumím tomu jak si kuchař může dovolit poslat z kuchyně spálené jídlo a ještě se to snaží zamaskovat, že je to v pohodě. Pokud bych restauraci navštívil pouze jednou tak hodnotím jako top podnik, takhle jen průměr. Pokud budete mít štěstí a narazíte na "správnou" směnu tak si užijete příjemnou návštěvu.

Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu

Výborně jídlo ve stylové restauraci. Kotel polévky a bleskové druhé jídlo, zakončené kávou. Byli jsme i se psem a dostala misku s vodou, velice příjemný personal.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Na výletě jsme se rozhodli navštívit tuto restauraci. Příjemně mne překvapilo prostředí, obsluha, jídlo i dezerty.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Lenka G.
Recenzováno: 27. března 2019

Mňam kamo coto bylo hochu to bylo dobrý jak debílek wtf však kámo lepší jak krtkuv dort lmao omfg xdd

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Ubaba wangena e.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archa, si také prohlíželi

Hranice, Olomoucký kraj

Hranice, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Archa? Sdílejte své zkušenosti!