“Romantické posezení”

Hospůdka v Mázhauzu
Recenzováno: 14. dubna 2016

Hezké místo k posezení. V Mázhauzu je onen slavný barevný strop s Medvědem (vstupní sál). Dobré jídlo. Když prší, nikdo nás nevyháněl ven. Milá obsluha. Ať už budete ve Slavonicích ubytováni kdekoli (my jsme byli u Neradova.com), návštěva Mázhauzu by měla být povinností. Nezapomeňte na dobré dýško!

Poděkujte uživateli Zdeněk B.

Recenzováno: 30. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde s rodinou po in line sportování do Schönfeldu, horko jako v pekle. Dobré jídlo, dobré pivo, spokojeni!

Poděkujte uživateli Pedro O.
Recenzováno: 9. července 2016 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Jiri R.
Recenzováno: 17. prosince 2014

• Atmosféra
1  Poděkujte uživateli RicotheGreat.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli h c.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka v Mázhauzu, si také prohlíželi

Slavonice, Jihočeský kraj
Dačice, Jihočeský kraj

Český Rudolec , Jihočeský kraj
Waidhofen an der Thaya, Dolní Rakousy

Už jste navštívili Hospůdka v Mázhauzu? Sdílejte své zkušenosti!