“Naprostá katastrofa”

Hospůdka v Mázhauzu
Recenzováno: 27. května 2017

Jídlo ohřívané v mikrovlnce, částečně studené u smaženého jídla to docela naštve když je jako hadr. Celkem škoda, když zvedli i ceny. Obsluha příšerná, tváří se, že je svou přítomností otravujete. Slavonice jsou rok od roku horší.

Poděkujte uživateli Petra K.
K dispozici jsou novější recenze destinace Hospůdka v Mázhauzu
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 19. září 2016 prostřednictvím mobilu

Chutná levná strava. Dobře natočené pivo. Příjemné posezeni uvnitř i na zahrádce.
Po navratu ze Slovenska kde maji hnusny pivo příjemný navrat...

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprostá katastrofa - od personálu, přes kvalitu jídla, až po služby. Hodina až hodina a půl čekání na jídlo, které nám donesli studené (stejně jako donesli studené k sousednímu stolu), personál se tvářil jako by byl nasrán, že tam vůbec musí dělat. během návštěvy několik zákazníků odešlo, když si jich servírky desítky minut nevšímaly. Při placení udělala servírka 2x chybu. Kdyby šlo, nedám ani jednu hvězdu. Jako Slavoničák se stydím, že takový pajzl tady je a lituji každého, kdo tam zabloudí.

2  Poděkujte uživateli Pa K.
Recenzováno: 14. dubna 2016

Hezké místo k posezení. V Mázhauzu je onen slavný barevný strop s Medvědem (vstupní sál). Dobré jídlo. Když prší, nikdo nás nevyháněl ven. Milá obsluha. Ať už budete ve Slavonicích ubytováni kdekoli (my jsme byli u Neradova.com), návštěva Mázhauzu by měla být povinností. Nezapomeňte na dobré dýško!

Poděkujte uživateli Zdeněk B.
Recenzováno: 30. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde s rodinou po in line sportování do Schönfeldu, horko jako v pekle. Dobré jídlo, dobré pivo, spokojeni!

Poděkujte uživateli Pedro O.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka v Mázhauzu, si také prohlíželi

Slavonice, Jihočeský kraj
Český Rudolec , Jihočeský kraj

Dačice, Jihočeský kraj

Waidhofen an der Thaya, Dolní Rakousy

Už jste navštívili Hospůdka v Mázhauzu? Sdílejte své zkušenosti!