Hyde Park
Č. 7 z 2 318 zařízení v kategorii aktivity – Londýn
Krásná příroda

Půjčte si kola, projedte se po parku. Pokud chcete vemte si i na hodinu šlapadla. Hyde park je v... přečíst další informace

Recenzováno: 16. ledna 2020
janpulkrab
Praha, Česká republika
Hyde Park

Park jsme navštívili koncem listopadu 2019. V parku je ledové kluziště a vánoční výzdoba. V květnu... přečíst další informace

Recenzováno: 28. listopadu 2019
Martina F
Nový Jičín, Česká republika

Recenzováno: 20. října 2019

Proslulé prostranství, kde si každý může najít svoje publikum pro kdejakou světobornou myšlenku. Já napřed poslouchal skvělou hádku o islámu, pak přednášku o feminismu, o kus dál o antifeminismu a ještě tam pobíhal šílenec s biblí, z toho šel tedy trochu strach. Bylo to fakt nesmírně zajímé místo, které stojí za to navštívit.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli David S.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherný park, se spoustou míst k relaxaci a odpočinku. Příjemná restaurace s posezením u vody, kde si můžete vychutnat kávu a kochat se pohledem na plovoucí labutě.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli jennyjanc.
Recenzováno: 12. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto parku si odpočinete pokud rádi relaxujete nebo naopak běháte li rádi je tu vše co potřebujete V klidu si zde odpočinete po toulkách a krasach Londyna vstup zdarma jen lehátka se plati jonak si můžete sednout kam koli ale bacha kam jsou tam husy a jiné ptactvo ať nesednete do výkalů Za mně můžu doporučit pokud mate zbytky chleba vemte labutim daji se krmit z ruky

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli 700milanb.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Při procházení Londýna jsme si udělali odbočku do Hyde Parku. Člověk o něm hodně slýchával a tak naše očekávání byla asi trošičku jiná než byla realita. Ohromný park, všude lidi. Spoustu speakerů, kteří vyjadřovali svůj názor. Myslím si, že jednou a stačí.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli X2307ASrichardb.
Recenzováno: 27. června 2019

Jeden z nejznámějších parků světy (aspoň podle mě) a není se čemu divit. Lidi seděli na trávníku, házeli si létající talíř, protestovali proti globálnímu oteplování atd. Park jak má být. Obrovský, s velkým rybníkem, kde si člověk může půjčit šlapadlo. Sednout na trávu a sníst si oběd. opravdu skvělé místo na odpočinek.

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli tejkl_radek.