Zarezervujte nyní, zaplaťte při pobytu
294 US$
210 US$
Doubletree
  • Restaurace
Shaftesbury Hyde Park International(Londýn)(Skvělá hodnota!)
175 US$
71 US$
65 US$
Travelodge
  • Bar/salónek
Ibis London City-Shoreditch(Londýn)(Skvělá hodnota!)
131 US$
116 US$
Hotels.com
  • Restaurace
Citadines Trafalgar Square London(Londýn)(Skvělá hodnota!)
369 US$
177 US$
  • Wi-Fi zdarma
Hilton London Canary Wharf(Londýn)(Skvělá hodnota!)
303 US$
251 US$
Priceline
  • Pokojová služba
Palmers Lodge Hillspring(Londýn)(Skvělá hodnota!)
78 US$
38 US$
  • Snídaně v ceně
Upozornění na slevy! 16 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 16 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 45 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Před dvěma týdny jsme s manželem a dvěma dcerami vyrazili do Londýna na oslavu jejich maturity a promoce. Pobytem v hotelu Milestone jsme byli jednoduše nadšení. Poskytované služby jsou bezvadné! Ke snídani servírují spoustu dobrot, víc než může člověk sníst. Pokoje typu deluxe i junior byly úžasné. Pokoj děvčat byl naprosto rozkošný a pro ně jako stvořený - modrý samet a oddělené postele s nebesy! Na narozeniny jedné z dcer jsme dokonce dostali narozeninový dort jako překvapení! Když jsme se večer vrátili, byly v koupelně zapálené svíčky. Jedním z našich oblíbených míst na skleničku či chvilku odpočinku byla observatoř. Oba barmani znali naše oblíbené nápoje a vždy je pro nás měli přichystané. Číšnice u snídaní Immaculada byla prostě úžasná! Zamilovali jsme si i oba vrátné, Teddyho a Stephena...prostě zlatíčka. Vždy vám s úsměvem otevřou dveře nebo zavolají taxi. V hotelu Milestone jsme strávili šest nádherných dní a návštěvu bychom si klidně zopakovali! Kdykoli budu v Londýně, hotel Milestone bude pro mě jasnou volbou!!!

2  Poděkujte uživateli RileyCharlotte.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
MilestoneGM, General Manager v zařízení The Milestone Hotel and Residences, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2014

I was thrilled to read your comments following your recent stay with us at The Milestone Hotel. I was delighted that you and your family enjoyed this very special trip and I have passed your kind words on to Stephen, Teddy, Immaculada, the bar staff and the rest of the team who ensured we met your expectations. We look forward to welcoming you all back in the near futre.
My kindest regards,
Andrew Pike