“Super snídaně”

Č. 1 z 1 446 Káva a čaj v Londýně
Možnosti stravování: Snídaně
Možnosti stravování: Snídaně
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Doporučuji, super jídlo a obsluha. Vše za slušnou cenu... Byli jsme spokojeni a doporučujeme. Velký vylběr a domácí kuchyně.

Poděkujte uživateli Lenka N.

Recenzováno: 2. listopadu 2019

Úžasné jídlo, měli jsme skvělou anglickou snídani a nemám jedinou výtku. Ceny taky parádní. Prostě boží místo.

Poděkujte uživateli zuzankastukova.
Recenzováno: 12. května 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá anglická snídaně. Doporučujeme! Nečekáte, vše rychlé. Mnoho pozdravů Mr Halil. Děkujeme, příště na viděnou.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Katerina B.
Recenzováno: 30. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha a výborné jídlo za dobrou cenu. Jídlo nám donesli asi během 2 minut. Doporučuji navštívit.

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Apendix007.
Recenzováno: 22. února 2019 prostřednictvím mobilu

Naprosto nejlepší snídaně, kterou jsme v Londýně měli.. chodí sem především místní, takže tomu odpovídají i ceny.. žádná past na turisty..

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli MarekK1605.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kennington Lane Cafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kennington Lane Cafe? Sdílejte své zkušenosti!