“Best fish and chips in London”

The Golden Chippy
Č. 23 z 24 524 Restaurace v Londýně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně
Recenzováno: 11. května 2017 prostřednictvím mobilu

Fish and chips je britské must have. A meli jsme takove štestí že jsme meli hotel hned pět minut od tohohle užasneho podniku.Obsluha byla moc mila. Porce pro dva a to že jsme byli plný. Prostě dokonalé. Pět hvezdiček nedam kvuli tomu ze mi fish and chips celkove moc nechutna ale tady je vyborné.

Poděkujte uživateli Aneta K.

Recenzováno: 19. října 2016

Treska s hranolky, tedy Fish and Chips na ten neúžasnější způsob, jaký jsem jedl. Velká porce, z jedné se nají dva. A v pohodě :)

1  Poděkujte uživateli petr s.
Recenzováno: před 2 dny

Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Golden Chippy, si také prohlíželi

Už jste navštívili The Golden Chippy? Sdílejte své zkušenosti!