Zpráva z webu Tripadvisor:Dočasně uzavřeno
Tour Eiffel

Dokonalá atmosféra. Romantika. Doporučuji návštěvu nejvyššího podlaží s přednostním vstupem. Dále... přečíst další informace

Recenzováno: 23. února 2020
AndrewPrg
Praha, Česká republika
Dechberoucí výhled!

Doporučuji lístky koupit přes net, čekali jsme max 5 minut. Jeli jsme výtahem do druhého patra. Ten... přečíst další informace

Recenzováno: 8. února 2020
Makajana78
Praha, Česká republika

Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný, luxusní, nádherný.
Měli jsme sem vstupenky přes net. Krásný výhled hlavně večer. Každou hodinu večer Eiffelovka bliká. Je to krásný a výjimečný pocit něco takového vidět naživo. Je to vlastně takový nepopsatelny a ani se to nedá vyfotit to se prostě musí vidět a zažít. Myslím si že čím dál potom jste od ní tím je hezčí a když jste u ní je krásná.

Nahoru vás vezme výtah nebo můžete jít po schodech. My jeli výtahem. V prvním patře když jsme jeli nahoru akorát zastavili a ptali se jestli někdo má rezervaci do restaurace. Když jsme jeli dolů tak jsme si to mohli jít prohlédnout. Potom Vas vyvezou do druhého patra kde se výstoupi a nástoupi do jiného výtahu který jede až nahoru.

Okolo Eiffelovky myslím jakože dole jsou Krámky a hlavně před vstupem se nachází hrozně moc lidí kteří si rozloží klidně před vama deku a nabízejí hrozně moc suvenýrů Eiffelovky nebo jen na vás halekaji že mají klicenku za 1 €. Což jsem moc nechápala, protože to měli stejně drahý jako v kamenných obchodech. ‍♀️
No radči si od nich nic nekupovat a nereagovat na ně.

Ale doporučuji si koupit vstupenku přes net aby jste se vyhli frontě

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli 786luciez.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Podarilo se nam vystihnout cas, ze jsme ihned prosli skrz prvni kontrolu do arealu, pak jsme cekali na listek max 10 minut, na samotny vyjezd do 2. Patra asi 5 minut a max 10minut na vrchol veze. Soucasti byla vystava. Privitali jsme, ze personal zvlada v pohode anglictinu. Co teda je minus, jsou poulicni prodejci u vychodu z arealu. Stali tesne u turniketu.

Poděkujte uživateli 125terk.
Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Je skvěle stát a koukat na eiffelovku a vědět ze vedle vás stojí někdo s kým chcete být cely život. Přidává to krásnou atmosféru.

Poděkujte uživateli misulet.
Recenzováno: 4. října 2019

Asi jsme měli štěstí, připravovali jsme se na dlouhé fronty, ale žádné se nekonaly, do věže jsme se dostali bez čekání. Nejvyšší patro bylo zrovna zavřené, ale i z nižšího je úžasný výhled na celou Paříž. Na Eiffelku je prostě třeba se podívat aspoň jednou.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Maggie M.
Recenzováno: 3. října 2019

i při objednání přes net stojíte hodinovou frontu na výtah, takže je možná rychlejší jít pěšky. I když máte zaplacený výtah až na třetí patro, když fouká, tak tam nejedete, ale peníze nevrátí.

Poděkujte uživateli 546milanp.