FlixBus
Č. 32 z 71 zařízení v kategorii Doprava – Mnichov
Lidé křičí, nikdo s tím nic nedělá

Cesta bývá většinou v pořádku, ale tato poslední byla příšerná z důvodu nepříjemných cestujících... přečíst další informace

Recenzováno: 14. srpna 2020
Daniel M
Bratislava, Slovensko
Nedoporučuji

Holizzz

Absolutně nedoporučuji tuto společnost. Po ztrátě zavazadla, způsobenou touto společností se vůbec nehlásí k jakékoliv náhradě. Naopak s Vámi raději nemluví, neodpovídají na e-mail a když jo, tak po 3 týdnech a v podstatě bez odpovědi. Prosím lidi, když vážně nemusíte nejezděte s FlixBusem.

Datum zážitku: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli Holizzz.
Recenzováno: 15. října 2020

Pha- Ol (červen 2019) Arogantní řidič, který nás dovezl pouze do Brna, kde měl autobus poruchu. Nikdo nám nenabídl jiné řešení. Peníze jsme zpět také nedostali. Nikdy už s Flix busem nejedu!!

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Z8100FLmartina_.
Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

Kdybych mohla,ani jednu hvězdičku nedám. Chtěli jsme 5 lidí koupit lístek z Vimperku do Prahy,prázdný autobus a stejně nás nevzal. Katastrofa

Datum zážitku: září 2020
1  Poděkujte uživateli Jana287q985.
Recenzováno: 4. září 2020 prostřednictvím mobilu

Zrušili spoj a nedali nám vědět. V aplikaci nikde nic o zrušení nebylo, až když rozkliknete kolonku, že se chcete podívat, kde se nachází Váš autobus - tam teprve informace o zrušení! To by opravdu člověka nenapadlo to hledat tam. A bude mi někdo tvrdit, že mi posílali informaci v mailu. Žádný e-mail ani v přijatých, ani nikde jinde. A pak si ještě dovolí napsat, že na vracení peněz budeme čekat několik týdnů, nebo si máme vzít poukaz který mi vystaví ihned. To určitě! S touto společností už nikdy v životě rozhodně nepojedu!! Musela jsem si hledat má rychlo jiný spoj, jelikož jsem jela na školení a díky této nespolehlivé společnosti jsem přišla pozdě! Nikdy více.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli leenyy.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Ve srovnání s regiojet/student agency opravdu příšerné. Doplatek za sedadla, WiFi NIKDY nefunguje, žádné občerstvení ani za peníze, žádné individuální ani jiné obrazovky s možností si pustit na cestu film aj., což když už vám nefunguje ani WiFi.. A cena v mém případě i o 40% vyšší než student agency.. Příště si raději privstanu a ušetřím si další cestu bez možnosti se zabavit jinak než koukanim z okna.. Je rok 2020, myslím, že už to takhle není potřeba

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Denisac006.