“Krásné místo, zmatky s vegastvím”

POM Thai Restaurant
Č. 53 z 1 934 Restaurace v Ibize
Recenzováno: 24. března 2017

Místo je opravdu kouzelné, vevnitř je stylový obchůdek s módou a pak restaurace a ještě venkovní terasa s bazénkem, atmosféru také doporučuji především večer, kdy jsou všude svíčky. Jinak co se týká jídla, chtěli jsme polévku a rýžové nudle. Kažopádně v polévce nám dali maso a v nudlích jsme měli rybí omáčku, která šla cítít. Takže jsme to vraceli také. V restauraci už jsme byli 2x a 2x jsme měli ten stejný problém s rybí omáčkou, kterou tam dají automaticky a nepoznají, že vegani to cítí. Kažopádně pro někoho kdo jí maso, to bude určitě v pořádku, jídlo je opravdu dobré. Na místo se ale musíte dostat autem, protože je to celkem z ruky. Jinak ale v pořádku.

Poděkujte uživateli Scarpali.

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo POM Thai Restaurant, si také prohlíželi

Sant Josep de Sa Talaia, Ibiza

Sant Antoni de Portmany, Ibiza

Už jste navštívili POM Thai Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!