Palma Aquarium

Recenzováno: 31. července 2019
Trillian1991
Praha, Česká republika

Recenzováno: 9. srpna 2019

Opravdu stoji za to, uzasny zazitek pro deti i dospele, je to puldenni vylet, uvnitr akvaria je nekolik sekci, jedna z nich je venku (tropicka zahrada) s restauraci a obcerstvenim....

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Kypranka.
Recenzováno: 8. srpna 2019

V nabídce fakultativních zájezdů je i nabídka do Palmy aquaria. Údajně je to největší vodní nádrž na žraloky. Nevím jak velká nádrž je, ale žraloků tam bylo pouze 5. Je možnost projet se loďkou v této nádrži, ale fronty jsou neskutečné. Velmi zajímavé je 3D kino s velrybama, to je moc hezké. Dále je velmi zajímavé šnorchlování mezi rejnokama.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli hanaskarkova.
Recenzováno: 31. července 2019

Poměrně rozlehlé akvárium, spousta živočichů a podmořské flory v mnoha nádržích, sekce pro děti poměrně hlučná, to jsme raději rychle proběhli, ke klidnému prostředí akvárií se to moc nehodilo. Aquadome s virtuálními velrybami nás nadchnul a dojmul, nádrž se žraloky také. Chce to mít dost času, my měli jen 2 hodiny do odletu a sotva jsme to stihli projít. Cena vysoká, ale odpovídá zážitku, personál příjemný, jen bylo těžké zaparkovat, některá místa byla nepochopitelně vyblokována a nebylo kde zastavit.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Trillian1991.
Recenzováno: 28. července 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde dvakrát pokaždé s dvěma vnoučaty. Je tu opravdu na co koukat. Rozdělené do sekcí podle oblastí jako džungle, mediterian a pod. Zejména jsme dlouho poseděli u 8m hlubokého akvária se žraloky a měsíčníkem. Je třeba počítat kromě vstupného i s nějakými výdaji na občerstvení v samoobslužné restauraci a na konci prohlídky v obchodě se suvenýry, kterým musíte projít.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli Zoloft5214.
Recenzováno: 25. března 2019

úžasné, krásné. V akváriu můžete očekávat různá zvířata jako delfíny, rejnoky. Dále pak ptactvo např. papoušci. Hlavně je poblíž moře kde se můžete vykoupat.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli 15zelvik.