Catedral de Mallorca
Dnes otevřeno: Zavřeno
Krása!

Velmi doporučuji. Je to jedna z mnoha krása Palmy. V celé Palmě je na co koukat,ale tohle je... přečíst další informace

Recenzováno: 22. prosince 2019
Pavla1984
Gotická nádhera

Recenzováno: 19. září 2019
cestovatelkaJa

Recenzováno: 19. září 2019

Neměli jsme z časových důvodů bohužel možnost si katedrálu prohlédnout zevnitř, ale určitě se na Mallorku vrátíme a tentokrát si prohlédneme katedrálu i zevnitř. Stavba je to nádherná, a já jsem hrdá, že s ní máme v Praze srovnatelnou památku Chrám Sv. Víta. Ráda si jí prohlédnu zevnitř a porovnám je důkladněji.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli cestovatelkaJa.
Recenzováno: 5. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná historická památka. V okolí se nachází mnoho míst k odpočinku a rozjímání ve stínu stromů. V levo od hlavního vchodu do katedrály je příjemná kavárna s malým občerstvením. Doporučuji projít i blízké okolí, z větší vzdálenosti vynikne architektura celé katedrály.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli 170mark_tad.
Recenzováno: 31. července 2019

Tato krásná,gotická katedrála je skutečnou perlou ostrova.Hlavně pak, svou vniřní výzdobou.Díky bohatým vitrážím, se jí také říká "katedrála světla".Vnitřní,velice bohatá ,silně zlacená výzdoba napovídá,že byly doby,kdy Španělsko, bylo světovou mocností.Pokud chcete navštívit katedrálu i zevnitř,tak v hlavní sezoně ,od 1.června do 30.září ,je otevřená od pondělí do pátku .Od 10,00 do 18,15 hod.V sobotu pak od 10,00 do 14,15 hod. Vstupné pro dospělého, pro rok 2019, je 8 Euro.Nádherná je ovšem také procházka ,v okolí katedrály ,večer a v noci.Je to velice romantické.Je krásně nasvícená. Vřele proto doporučuji i večerní procházku .

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli chvatalj.
Recenzováno: 27. července 2019

Cesta od hotelu, bud půjčeným autem, za hubičku, nebo veřejnou dopravou, taktéž, za ceny srovnatelné s cenami u nás. Sama katedrála, je úchvatné dílo, srovnatelné s ostatními světovými skvosty. Stojí za zhlédnutí.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Ivan F.
Recenzováno: 8. července 2019

Opravdu nádherná stavba,stojí za to jít dovnitř.Různé druhy oltářů,jeden věnován i moři.Stavba podobná chrámu Sv.Víta v Praze,stejný gotický styl.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli jadro70.