Moooc lidí

Měla jsem tu čest být v parku před dvaceti lety a nyní. Naprostý rozdíl. Před 20 lety jsme... přečíst další informace

Recenzováno: 30. dubna 2020
eruja
Třebíč, Česká republika
Uzasna podivana i zabava

Prekrasna zoologicka zahrada s vystoupenim papousku, delfinu, lachtanu a kosatek. Krasna show jak... přečíst další informace

Recenzováno: 3. března 2020
Vbalaban
Brno, Česká republika

Recenzováno: 28. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Umělecky zasazená ZOO do nadherne zeleně. Udržované, perfektní zahradní architekt. Krasne show se zviratky. Rozhodne doporučuji.

Poděkujte uživateli 393lenkar.
Recenzováno: 26. prosince 2019

Chvíli jsme návštěvu zvažovali, přeci jen vstupné je trochu vyšší. Naplánovali jsme to téměř na celý den a tak tak jsme to stihli do zavírací doby. Papoušci nás až tolik nezajímali, ale na show lachtanů, delfínů i kosatek jsme byli dvakrát. Neskutečný zážitek. Já osobně fandím nejvíc lachtanům, jejich show byla opravdu vtipná.

Poděkujte uživateli 39jitkad.
Recenzováno: 11. prosince 2019

určitě plně doporučuji, všude čisto, zvířata v krásném prostředí ve výborné kondici. Byli jsme na obou představeních - delfínech a kosatkách ( lachtani byli mimo provoz) a i to velmi doporučuji.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Iva540.
Recenzováno: 2. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Tahle ZOO je atraktivní už tím, že zde chovají delfíny, kosatky a gorily. Expozice jsou nové, nápadité a zvířata jsou v dobré kondici. Doporučuji.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Miroslav R.
Recenzováno: 3. října 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasná zoo s úžasným přístupem ke zvířatům a asi jediná zoo která nepoužívá plastové kelímky. Za nás rozhodne doporučujeme! Je to skvělí zážitek na cely život a uvidíte plno nádherných zvířat ☺️

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli matesku.