Botanical Gardens (Jardin Botanico)
Č. 4 z 38 zařízení v kategorii aktivity – Puerto de la Cruz
pěšky z města

botanická zahrada vysoko nad městem, prošli jsme k ní parkem, oboje za procházku rozhodně stojí... přečíst další informace

Recenzováno: 13. srpna 2019
Ivuska63
Krásná botanická

Recenzováno: 11. května 2019
Highty

Recenzováno: 13. srpna 2019

botanická zahrada vysoko nad městem, prošli jsme k ní parkem, oboje za procházku rozhodně stojí, pro nás nezvyklé rostliny

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli Ivuska63.
Recenzováno: 11. května 2019 prostřednictvím mobilu

Botanická zahrada Botanical Gardens (Jardin Botanico) v Puerto de la Cruz je dobře dostupná, parkování přímo u zahrady bez problémů. Vstup za 3€, exemplářů je hojně, prochajda zahradou byla na 2 hodiny, i když samotná zahrada není nijak rozhlehlá, ale je to tam nahuštěné. Fotky mluví za vše. Před botanickou je krásná kašna a restaurace, zvláště pizzerie s bohatou náplní.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Highty.
Recenzováno: 30. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Malá botanická zahrada. Ale stojí za návštěvu. Byli jsme tam asi něco přes hodinu. Určitě to není na celý den.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli aganopolis.
Recenzováno: 2. ledna 2019

Pro vášnivé biology a milovníky rostlin určitě super. Pro mě zajímavý zážitek, který bych ale znovu opakovat nemusel. Výhodou je nízké vstupné (3€ na osobu) a bezproblémové parkování zdarma v jedné z přilehlých ulic.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli tominascz.
Recenzováno: 1. června 2018 prostřednictvím mobilu

Určitě stojí za návštěvu, jsou tady krásné stromy, keře, květiny a taky jeden obrovský strom uprostřed. Přítel není nějaký kytkový nadšenec a taky se mu to líbilo. Vstupné je jen 3€ na osobu, tak šup šup.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli 228lie_145.