Costa Martianez

Krásný bazénový komplex

Recenzováno: 10. července 2018
Patria V

Recenzováno: 17. října 2018

Super relax těsně u moře. Koupání v mořské vodě. Velké prostorné bazény. Kvalitní zázemí a servis. Všem mohu jen a jen doporučit.

Datum zážitku: říjen 2018
3  Poděkujte uživateli Miloš R.
CostaMartianez, Director de Operaciones (COO) v zařízení Costa Martianez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2018

Dear Miloš R,
We would like to thank you for your excellent review of Costa Martiánez.

We look forward to welcoming you in the future.

Recenzováno: 10. července 2018

Costa Martinez je bazénový komplex velikých rozměrů. Při naší návštěvě nám bohužel nepřálo počasí, bylo zataženo a voda byla chladnější. Celodenní pobyt vyšel na 6 Eur, a mohlo se volně odejít do města a vrátit se zpět.

Datum zážitku: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Patria V.
CostaMartianez, Director de Operaciones (COO) v zařízení Costa Martianez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. července 2018

Dear Patria V,
Thank you for choosing Costa Martiánez to enjoy your holidays.

Looking forward to welcoming you back in the future.

Recenzováno: 10. března 2018

Líbilo se mi, nejen prostředí,ale i to,že v ceně jsou již lehátka.velmi rozsáhlý areál,ani jsem ho neprošla celý.

Datum zážitku: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Mirka A.
CostaMartianez, Director de Operaciones (COO) v zařízení Costa Martianez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. dubna 2018

Dear Mirka A,
We would like to thank you for your excellent review of Costa Martiánez.

We look forward to welcoming you in the future.

Recenzováno: 24. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi studena voda, v tomto měsíci ani nezapínali vodotrysky a byla mimo provoz hlavni restaurace. V léťe je to jistě zajímavější ,ale jistě taky mnohem více lidí.

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli Jaroslav H.
CostaMartianez, other v zařízení Costa Martianez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. února 2018

Dear jaroslavhodr,
Thank you very much for having taken the time to post your review on TripAdvisor about your experience with us.

It is disappointing to read that you did not have a totally good experience. We hope to see you on summer too.

Recenzováno: 16. října 2017 prostřednictvím mobilu

Bazény doporučuji v dobách neklidného oceánu. Výborné pro rodiny s dětmi. Nespočet různých bazénů. Na místě si nemusíte kupovat lehátka, po celém areálu je mnoho lehátek na půjčení. Slunečník za malý poplatek. Čisté sprchy a záchody na každém rohu.

Datum zážitku: září 2017
1  Poděkujte uživateli Lucie V.
CostaMartianez, Director de Operaciones (COO) v zařízení Costa Martianez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. listopadu 2017

Dear Lucie V,
Thank you for choosing Costa Martiánez to enjoy your holidays.
It is a great pleasure to know that you appreciate our efforts in keeping our installations with the maximum clean and security.

Looking forward to welcoming you back in the future.