Mercat de la Boqueria
Č. 9 z 1 004 zařízení v kategorii aktivity – Barcelona
Úplná pecka

Tak za nás asi nejzajímavější místo v cele Barceloně (a že je teda z čeho vybírat). Veškeré... přečíst další informace

Recenzováno: 3. března 2020
d0m_nka_
Praha, Česká republika
Super

Krásný místní trh doporučujeme se podívat a ne jen to ochutnejte místní speciality stojí to za... přečíst další informace

Recenzováno: 15. února 2020
houmr
Praha, Česká republika

Recenzováno: 8. listopadu 2019

Primo na hlavni ultra rušny tride, jak turisticky tak pro mistní velice frekventovane misto se nedaleko nachazi tahle uzasna trznice ktera nabizi jak mistni atmosferu a kouzlo tak i vuni chut a fusin pakticky z celeho sveta , vemte si hodne penez a rezervujte si cely den

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli GGPcoleman.
Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Vezměte si dostatek peněz, tady je utratíte s úsměvem a rádi... Ať už máte chuť na uzeniny, sýry, ovoce, nebo jen tak ochutnat z každého trochu.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli BackPacker811793.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Dostanete se sem pres velice nudny hlavni bulvar La Rambla. Ackoli jde predevsim o turistickou atrakci a velmi rusne misto, urcite stoji za navstevu. Muzete zde vyzkouset spoustu druhu sladkosti, sunky, syry, ryby, ovoce a tapas. Vse se zde ve stancich velmi casto opakuje, takze lze nakoupit a ochutnat na vice mistech arealu. Co bych zde vyzvihl jako naprosto uzasne jidlo (prestoze jsme ve Spanelsku), jsou asijske dim sum knedlicky s rybi omackou. Prodava je velice mily asijsky par kolem 70 let ve stanku v levem zadnim rohu arealu. Maji zde masovou a zeleninovou verzi s cenou za 10 ks jen 3,5 €. Urcite ochutnejte. Opravdu dokonale.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Pavel_CZ_1986.
Recenzováno: 6. dubna 2019

male krasna restaurace s s výborným jídlem opravdu jsme se přejedli a pochutnali si na baru :-) super

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli Zdenka N.
Recenzováno: 8. března 2019

Bydleli jsem asi 20 min od tohoto marketu a nejlepší věc. Po recenzích jsme si nekoupili snídaně a chodili sem. Čerství džusy, bagety, ovoce, káva...super místo i na svačinu! Vřele doporučuji ;)

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Pabloxs23.