Krásné místo ale za 26€ poněkud drahé

Sagrada Familia je opravdu nadherna. Bohuzel za cenu 26€ jsme se dostali pouze do prizemi, kde to... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
marcelo66_13
Hájek, Hlavni Mesto Praha, Czech Republic
Spokojenost

Určitě doporučuji návštěvu. Kupte si lístky do předu na oficiálním webu nebo se možná do vnitřních... přečíst další informace

Recenzováno: 15. února 2020
houmr
Praha, Česká republika

Recenzováno: 15. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud pojedete do Barcelony a nenavštívíte Sagrada Familia, jste proti sobě... Dechberoucí místo, které Vás doslova pohltí

Datum zážitku: listopad 2019
2  Poděkujte uživateli verutrnku.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Praha - Prazsky hrad , Barcelona - Sagrada Familia - kdo ji neuvidi jako by tu nebyl , jen skoda , ze stavbu jiz tolik let provazeji komplikace a smula,ale nevzdavaji se a pilne pracuji na dokonceni a to pak bude teprve dilo

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli GGPcoleman.
Recenzováno: 31. října 2019

Úchvatné!!! V každém případě si rezervujte prohlídku předem, a to aspoň 3 dny předem. Může se totiž stát (jako nám...), že už nebudou lístky na věže, nebudou ani lístky za 17 Euro a zbydou na vás v tom lepším případě aspoň ty s audioprůvodcem. Ty jsou sice fajn, ale nejsou samozřejmě v češtině. I tak mi to přijde zbytečné, protože většina informací je na tabulkách po celé Sagradě a říkají vše. Věnujte čas (30-45 minut) muzeu, kde je popsána výstavba a postupy výstavby. Stojí to za to! V Sagradě jsou i interaktivní panely, zastavte se také u nich. Vysvětlení hry světel vás dostane!.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Iva D.
Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

Cca 3x týdně jezdím kolem metrem a Sagrada mě nepřestává uchvacovat! Je naprosto kouzelná, jedinečná.
Pokud byste měli zájem navštívit ji i zevnitř, rozhodně doporučuji udělat si rezervaci online, nebudete muset stát ve frontě a ušetříte nějaké to euro.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli kacenkamattasu.
Recenzováno: 9. října 2019

Po 6 letech jsem opět navštívila Barcelonu a nemohla jsem si nechat ujít tento krásný klenot vidět i zevnitř. Rozhodně to stálo za to vidět, byla to prostě nádhera.

Datum zážitku: září 2019
1  Poděkujte uživateli Jiřina F.