Parc Guell
Č. 12 z 1 004 zařízení v kategorii aktivity – Barcelona
Brzy ráno

Do osmi hodin je vstup zdarma. Určitě doporučuji, výhled na město a moře je za úsvitu úžasný! Jen... přečíst další informace

Recenzováno: 10. ledna 2020
Filip Z
Praha, Česká republika
Pěkná otázka klidu

Recenzováno: 6. srpna 2019
kousavka
Praha, Česká republika

Recenzováno: 9. října 2019

Park Güell v placené části parku bohužel v tuto dobu probíhá rekostrukce, takže to nejkrásnější je bohužel zakryto plachtami a lešením. Ale veřejná část je přístupná a ty výhledy nádhera.

Datum zážitku: září 2019
1  Poděkujte uživateli Jiřina F.
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný park,všude mnoho lidí.Nedostatek toalet,velké fronty.Krásný pohled na Barcelonu.Vstup do parku všem doporučuji.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Renata F.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné místo pro odpočinek. Byli jsme jen v neplacené části. Placená část byla pod lešením. Ale i tak moc hezké místo s živou hudbou.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli kousavka.
Recenzováno: 31. července 2019

Placená část parku mě moc zklamala, neviděli jsme vlastně nic víc než to co je na každé fotce. Dva baráčky jak z pohádky, které jsou nafoceny na všech propagačních letácích, a jsou opravdu jen dva pak se podíváte do sloupové terasy - která se momentálně opravuje - a kryté promenády. Neplacená část podobné atrakce kromě domečků a je daleko hezčí. Byly tam hudebníci, nebyly tam davy lidí a z parku hezký výhled.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Pioneer783270.
Recenzováno: 19. července 2019

Park navštěvuji pokaždé, když jsem v Barceloně. Nádherné místo s krásnými architektonickými prvky a úžasným výhledem na město. Lepší kupovat vstupenky on-line a vyhnout se tak dlouhým frontám. Doporučuji navštívit park hned ráno/dopoledne, jinak udělat hezkou fotku bez turistů je nadlidský výkon.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli leninkad.