“Splněný sen !”

Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ano
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 27. června 2018

Neskutečný zážitek, a to jsme byli jen v muzeu a na stadium tour !!! Cena přijatelná. Byli jsme okolo stadionu před zápasem Ligy Mistrů proti Juventusu... stálo to za to ! :-)

Poděkujte uživateli Martin B.

Recenzováno: 10. září 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasná stavba. Přes velká bezpečnostní opatření jsme navštívili v době zápasu Realu kompletně zaplněný stadion. První pohled ohromující. Skutečně zážitek.

Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 20. června 2017

Stadion je v nové části Madridu, kousek (no spíš kus) od nějpo Paseo de la Castellana jsou madridské mrakodrapy, ty jejich "torres", které se taky vyplatí vidět. Stadion nepůsobí zvenku nijak impozantně, ale vyplatí se zajít dovnitř. Samozhřejmě je to nejlepší, když se hraje fotbal - a když máte někoho, kdo má permanentku nebo máte štěstí. Ale i bez fotbalu je to fajn a dá se tam i najíst s výhledem na trávník pod sebou, kde běhaly a vběhají fotbalové legendy.

Poděkujte uživateli Ales R.
Recenzováno: 24. září 2016 prostřednictvím mobilu

Úžasný stadion a úžasná atmosféra. Je to úžasný zážitek, když tolik lidí najednou začne jásat, když padne gól, nebo když osmdesáti tisícový stadión začne pískat, když rozhodčí nadržuje, tak je to taky obrovský zážitek.

Poděkujte uživateli matobe02.
Recenzováno: 10. března 2015

Stadion je krásný, fotbal excelentní, jen atmosféru jsem čekal trošku lepší. Pořádně fandí jen kotel a ostatní jen občas zatleskají, ale 80 tis. lidí je víc než přijde na celé kolo u nás:-)

Poděkujte uživateli Janvodak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Stadio Santiago Bernabeu, si také prohlíželi

Madrid, Madridské společenství

Už jste navštívili Stadio Santiago Bernabeu? Sdílejte své zkušenosti!