“Jídlo dobré, obsluha pomalá”

Trattoria Pizzeria Nardones
Č. 37 z 3 292 Restaurace v Neapoli
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 6. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Tato malá rodinná restaurace nás zklamala. Zašli jsme sem na večeři a je fakt, že bylo plno a ještě stáli před vchodem další zákazníci, kteří čekali, až se uvolní stůl. My jsme měli štěstí a stolek jsme dostali hned, ale pak jsme velmi dlouho čekali, až si nás obsluha (starší majitel a zřejmě jeho syn) všimne. Přišli, až když jsme si půjčili menu od hostů u vedlejšího stolu. První jídlo (těstoviny) pak přinesli poměrně rychle, ale jiné, než jsme objednali. Chybu hned napravili, ale na pizzu manžel čekal mnohem déle a dostal ji, až když jsem měla svoji večeři skoro snědenou. Pizza i pasta byly chutné, z čerstvých surovin, ale nikoliv nejlepší, jaké jsme v Neapoli ochutnali. Na každý stůl dávají automaticky lahev vody, kterou sice neplatíte, ale zato vám pak naúčtují couvert 1,50 euro na osobu. Za celou dobu se obsluha neusmála a působila bez zájmu o hosta, což nám v rodinném podniku s dlouhou tradicí připadá trochu zvláštní...

Poděkujte uživateli Hofmanka.

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Trattoria Pizzeria Nardones, si také prohlíželi

Už jste navštívili Trattoria Pizzeria Nardones? Sdílejte své zkušenosti!