Three nights in Rome - Piazza Navona -Náměstí Navona

Na piazza Navona jsme se podívali při našem pobytu ve věčném městě několikrát.. Hodně nejznámějších... přečíst další informace

Recenzováno: 5. září 2020
Dan P
Liberec, Česká republika
Fontány "Na stadionu"

Recenzováno: 7. srpna 2020
Ludvik_Lenka
Liberec, Česká republika

Recenzováno: 5. září 2020

Na piazza Navona jsme se podívali při našem pobytu ve věčném městě několikrát..
Hodně nejznámějších památek v centru Říma je nedaleko od sebe.
Piazza Navona je tak uprostřed mezi Coloseem a Vaticánem.
Na náměstí jsou tři fontány, je dobré si sednout do některé z kaváren na náměstí a vychutnat si atmosféru.
Návštěvu určitě doporučuji.

Datum zážitku: srpen 2020
197  Poděkujte uživateli Dan P.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Původně byl na ploše náměstí stadion až pro 30 000 lidí. nechal jej postavit Ceasar. Na náměstí stojí také kostel Sant’Agnese in Agone, hned vedle největší fontány. Rozhodně zavítejte dovnitř. Nemůže se sice foti, ale už u vstupu je fotogarfie kupole. Uprosteřd náěmstí je Fontána čtyř řek. Mužské postavy znázorňují čtyři hlavní řeky Dunaj, Gangu, Nil a Rio de la Plata.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Ludvik_Lenka.
Recenzováno: 7. července 2020 prostřednictvím mobilu

Krásně náměstí se 3 Fontána i, obelustem a kostelem. Podél je plno restauraci, ale v době, kdy jsme tam byli (7/2020) byl bohužel prázdné.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli eve9876.
Recenzováno: 27. února 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné náměstí s ještě krásnější fontánou. Malé minus dávám za kvalitu předřazeného jídla. O kousek dál se dá najít mnohem více muziky za méně peněz.
V dobách antických bylo toto náměstí místem dostihových závodů. Proto je tak protáhlé.

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli martin_A8290FB.
Recenzováno: 11. července 2019

Jedno z nejkrásnějších náměstí v Římě, jsou zde tři krásné fontány, ktrré dokreslují atmosféru tohoto místa

Datum zážitku: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Simona P.