Trevi Fountain
Three nights in Rome -Fontana DiTrevi

Kolem fontány DiTrevi jsme chodili při pobytu v Římě, jelikož je v ose všech památek v... přečíst další informace

Recenzováno: 4. září 2020
Dan P
Liberec, Česká republika
Příjemné místo

Asi úplně neocením tuto fontánu, každopádně sochy jsou impozantní. Vyplatí se si přivstat a... přečíst další informace

Recenzováno: 19. srpna 2020
Petr33M
Liberec, Česká republika

Recenzováno: 31. prosince 2019

Nádherná památka, jen bylo strašně moc lidí, člověk se musel dolů přímo k fontáně protlačit a to jsme byli mimo sezonu...
Ale stojí za to :)

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Excelent2005.
Recenzováno: 11. prosince 2019

Památka je to moc krásná. Jen je třeba zvolit asi návštěvu mimo hlavní sezónu. Mraky lidí, neustále pískající hlídač, malý prostor na focení a to i ve večerních hodinách.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli viktorf625.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Přišli jsme pár minut před desátou (dopoledne, samozřejmě) a už kolem na lavičkách i u zábradlí čekali davy. Kupodivu se našlo pár míst, kde byl výborný výhled, a když v deset "spustili" fontánu (do deseti hodin voda netryskala), bylo to moc pěkné. Dalo se udělat pár pěkných fotek, kde nebyli lidi vůbec vidět, což pak vypadalo, že jsme poblíž fontány jenom my. Davy v přilehlých uličkách jsou ještě více zahuštěné, než je v Římě běžné, ale dá se to přežít - kdo má trénink z Karlova Mostu, není zaskočen. Fontána je opravdu krásná. Koneckonců jako většina římských fontán.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Tom S.
Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná fontána, která vás okamžitě okouzlí. Fontánu doporučuji navštívit jak přes den, tak večer. Obojí má své kouzlo. Postavte se zády k fontáně, hoďte euro přes rameno a něco si přejte.

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli mr_joe_6.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Všude na fotkách to vypadá jako mega fontána atd. skutečnost je taková, alespoň pro mě, že je fontána "malinká". Ale to nevadí, protože na kráse ji to neubírá ba naopak

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli proste_filip.