Zpráva z webu Tripadvisor:Dočasně uzavřeno
Colosseum
Každý zná, každý by měl navštívit

Prostě vás to dostane. Velkolepé. Dobré vědět, že lístek platí i pro Palatinův pahorek a Fórum... přečíst další informace

Recenzováno: 27. února 2020
martin_A8290FB
Sedliste, Česká republika
Nádherný zážitek

Nutnost vidět. Vyšlo nám i krásné počasí a byl to opravdu zážítek. Jedna z nejhezčích památek v... přečíst další informace

Recenzováno: 27. ledna 2020
nikikam2016
Cheb, Česká republika

2025145 965 recenzí
Recenzováno: 12. února 2019

Ke Koloseu není co dodat, je prostě dokonalé! Tohle dílo starověku můžeme jen obdivovat a užít si to. Vzhledem k naší návštěvě v zimě nebyly fronty nijak dramatické, přesto jsme ocenili přednostní vstup na Omnia Card. Doporučuji si ke Koloseu zajít i večer, nasvícené vypadá velmi zajímavě.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli Renáta P.
Recenzováno: 10. února 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná, stará památka. Doporučuju koupit vstupenky online, nemusíte pak stát ve frontě :) i v lednu dost lidí, ale určitě lepší než v létě.

Datum zážitku: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Petra N.
Recenzováno: 7. února 2019

Přesto, že byl leden a dalo by se říci, že je to období mimo sezónu, lidí bylo všude plno. Památka je udržovaná a velice zajímavá.

Poděkujte uživateli lmarci.
Recenzováno: 1. února 2019

Návštěvu doporučuji, stojí to za to. Nechte na všední den, méně lidí. Pozor na naháněče, chtějí až 100% navíc oproti normálnímu vstupnému na pokladně 12eu.

Datum zážitku: leden 2019
1  Poděkujte uživateli petr0solc.
Recenzováno: 21. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Okouzlující místo. Doporučuji navštívit. Očekávání predcilo realitu. Už se tesim znovu, že navstivime toto okouzlující místo.

Datum zážitku: únor 2018
2  Poděkujte uživateli Kateřina T.