“luxusní ubytování - byli jsme nadšení”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 1 další stránka!
Appia Antica Resort
Č. 1 z 1 271 hotelů v Římě
Recenzováno: 31. května 2016

hotel nabízí velice prostorné pokoje, vždy bylo čistě uklizeno a každý den nové ručníky. luxusní vstuní hala a lobby, kde se nachází luxusní lobby bar. jídlo v hotelové restauraci na opravdu vysoké úrovni- vždy jsme si vybrali a moc nám chutnalo. Za nás doporučujeme.

Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli prapaja.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Jak to, že malý rodinný podnik se třemi pokoji má tak vysoké hodnocení? Protože dělá vše pro to, aby přesáhl vaše očekávání. Náš byt byl moderní, stylový a naprosto pohodlný. Kuchyně byla fantastická, i když jsme ji nepoužili. Pro delší pobyt by byl perfektní. Obklopující zahrady jsou znamenité - klidné, vkusné a uvolňující. Jak to funguje? Hostitelé prostě dělají vše pro to, abyste si svůj pobyt užili. Odborná doporučení místních zajímavostí podél Via Appia byla prvotřídní a rozhodně jsme si přáli mít na ně víc času. Maurizius a jeho žena byli prostě úžasní. Ukázali nám ledničku zásobenou jídlem a pitím a řekli nám, že to vše je v ceně. Nikdy předtím jsem si neužil ‚maxi-bar‘ takové úrovně, který by byl zahrnutý v ceně pobytu. Ostatní recenzenti už řekli všechno. Souhrnem, nikde jinde v Římě bychom se neubytovali a o svých zážitcích může mluvit jen v superlativech. Očekáváme, že naši přátelé změní své obvyklé hotely na něco, co bylo nesporně nezapomenutelným zážitkem. A wi-fi byla taky skvělá.

2  Poděkujte uživateli Roger B.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál
Maurizio D, Proprietario v zařízení Appia Antica Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. září 2017

Dear Etheldog,

It’s never too late to say: thank you, mostly if it is about something happened in the Eternal City.

We are all very happy to hear that you had a pleasant stay here with us, as that is the goal we all work towards. We want every person that comes here to have the best experience we can offer, so we put all our efforts, be it a lift to the near metro station or a little bit of complimentary comfort food in the fridge, or simply the desire of sharing a glass of wine while chatting in the garden. And then it turns out that sometimes, the word "effort" means "with love".

If you felt welcome, as if at a friend’s house, then why not to come again?

Ave Atque Vale
Maurizio – Owner

Recenzováno: před 5 dny

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli j0nny79.
Recenzováno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Steve-70.
Maurizio D, Proprietario v zařízení Appia Antica Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny

Člen TripAdvisoru
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Římě.
Esquilino
J.K. Place Roma
Č. 4 z 1 271 – Řím
458 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Appia Antica Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Appia Antica Resort

Adresa: Via Appia Pignatelli 368, 00178 Řím, Itálie
Telefonní číslo:
Lokalita: Itálie > Lazio > Řím
Vybavení:
Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Doprava na letiště
Styl hotelu:
Č. 1 z 1 271 hotelů – Řím
Rozsah cen: 2 870 Kč–7 566 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Pokoje: 3
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Appia Antica Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?