Paráda!

Recenzováno: 9. července 2019
Simona P
Ústí nad Labem, Česká republika

Recenzováno: 11. července 2019

Kaple sama o sobě není nijak zvláštní, prostě takový větší pavilon. Ovšem ohromující je její výzdoba, zejména pak fresky od Michelangela ...

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Max B.
Recenzováno: 9. července 2019

Sistinská kaple byla naším hlavním cílem ve Vatikánu, s předstihem jsme si zakoupili vstupenky s přednostním vstupem, vřele doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 1. února 2019

Doporučuji návštěvu, pozor na focení, je zakázáno, ale 10% lidí fotí a jsou pouze napomenuti. Návštěvu doporučuji ve všední den

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli petr0solc.
Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Super, i přes ty fronty a davy lidí a hlavně skupinek s pruvodci který se vsude zastavovaly a blokovaly cestu ,a přes zakaz focení musim i tak dát 5 hvězd, je obravdu krasa, malby a aitmosfera nemá chybu!

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli hypnowood.
Recenzováno: 3. března 2017

Navzdory několikahodinovým frontám je to nezapomenutelný zážitek. Jen mě mrzelo, že vzhledem k tomu, že pracovníci stále někoho napomínali, nemělo místo patřičnou atmosféru. Rozhodně místo, které je třeba min. jednou za život navštívit. Nádherné Michelangelovy fresky od Stvoření Adama až po Armagedon. Nezapomenutelný zážitek. Je součástí Vatikánských muzeí. Navštívili jsme ji poslední neděli v měsíci, kdy bylo vstupné zdarma, fronta trvala necelé dvě hodiny.

Datum zážitku: únor 2017
1  Poděkujte uživateli KamilaVrtiskova.