Recenzováno: 17. července 2019

Ubytování v hotelu bylo výborné, stravování skvělé, byl výběr z několika jídel, jídelníček byl v češtině. Personál byl příjemný a vstřícný. Hotel je blízko pláže a téměř v centru města .Před hotelem je venkovní posezení.

Tip ohledně pokoje: Hotel má bezbariérový přístup.
Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli PavelaZdena.
Recenzováno: 9. července 2019

Klidný a hezký hotel, kousek od pláže, ale i kousek od centra,ochotný personál, majitel mluví česky, jídlo skvělé,určitě se příští rok vrátíme
Děkujeme za krásnou dovolenou celému hotelu Trinidad

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Evaitalie.
Recenzováno: 16. září 2018

Hotel a poloha:
Hotel se nachází asi 5 minut chůze od pláže a asi 3 minuty od obchodu Conad (něco ve stylu Coop nebo Lidl).
Před hotelem je místo s pár stolky a židlemi, kde si hosté mohou vychutnat kávu a kuřáci případně cigaretu (uvnitř je totiž kouřit zakázáno).

Pokoj:
Měli jsme pokoj ve třetím patře (2. nadzemní podlaží) s manželskou postelí a balkónem. V pokoji byla k dispozici šatní skříň s trezorem, klimatizace (jelikož ale už v září nebyla velká horka, tak jsme ji ani nezapínali) a také televizor.
V koupelně nebyla vana ani sprchový kout. V Česku jsem se s tím ještě nesetkal, ale v Itálii už několikrát, že vlastně celá koupelna je jakýsi sprchový kout (s přítelkyní tomu říkáme "sprchelna"). Museli jsme dávat pozor, abychom si nesmočili ručníky a abychom sprchou příliš nestříkali na dveře koupelny, protože voda stékala na podlahu pokoje.
Jinak bylo v koupelně, v pokoji a vlastně v celém hotelu velmi čisto - pokoje uklízeli každé dopoledne.

Jídlo:
- Snídaně byly formou bufetu (každý den stejný výběr). Pamatuji si: croissanty, sušenky, palačinky, jogurt, šunka, sýr, toast, máslo a marmeládu. K pití byly dva druhy džusu a káva z automatu.

- Obědy a večeře se vždy skládaly ze dvou chodů (každý chod bylo možné zvolit ze dvou variant) a také byl k dispozici salát bar. Kuchyně byla italská. Skládala se převážně z těstovin a zeleniny, masa a ryb.
Příklady jídel: Těstoviny s rajčatovou omáčkou, Ryba s hranolky, Kotleta s brambory, Salát Caprese, Studená mísa (šunka, salám, sýr, žlutý meloun).
Jako dezert bylo buďto ovoce nebo asi dvakrát za náš 10denní pobyt byla po večeři zmrzlina.

Personál:
V hotelu byli příjemní lidé. Hovořili anglicky a někteří dokonce i rusky nebo česky. Ve všem nám vyšli vstříc.

Závěr:
Kdyby byly ještě trochu pestřejší snídaně a dezerty (byli jsme v Rimini v podobném hotelu, kde byly pokaždé nějaké nové koláče nebo dortíky), lépe vymyšlená koupelna (třeba s uzavřeným sprchovým koutem) a možná ještě čistější ubrusy v jídelně (nebyly špinavé, ale jelikož byly z pórovité látky a po jídle je jen utírali, tak na nich občas zůstávaly malé drobečky a skvrnky - prostě nepůsobily 100% čistě), tak by to bylo 5/5 - vynikající.

Tip ohledně pokoje: Pokud potřebujete Wi-Fi, tak ve 3. patře byl asi jen Wi-Fi repeater, který přijímal signál z routeru v přízemí a výsledek byl dost špatný.
Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli sustmi.
Recenzováno: 9. září 2018

Poprvé jsme trávili s rodinou dovolenou v hotelu Trinidad a byli jsme nadmíru spokojeni.Na pokoji TV a klima. Perfektní strava (chutná, vždy čerstvá,), ochota personálu, majitelé vřelí ochotní cokoli vysvětlit, poradit a ukázat popřípadě doporučit. Ovládají mnoho jazyků a v tomto hotelu se člověk cítí doslova jako doma. Úklidy probíhají každý den a čistota je zde všude přítomna. Určitě doporučujeme! Hotel je zasazen do krásného prostředí s venkovní terasou v malebných uličkách. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli tkopacka.
Recenzováno: 24. července 2018

Pěkný čistý hotel v klidné ulici, pláž je nedaleko. Majitelé jsou velmi vstřícní, hovoří několika jazyky včetně češtiny a slovenštiny. Ubytování je možné i s pejskem, stejně tak je možné vzít pejska s sebou na pláž, což velmi ocení každý zodpovědný "páníček". Ceny velmi přijatelné, dobrá snídaně je v ceně ubytování.

Tip ohledně pokoje: bezbaríérový přístup, výtah, čistota, pláž v blízkosti
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli _vera_smartgirls.