“Úžasný, klidný hotel v Benátkách”
Recenze Hotel Moresco

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Hotel Moresco
Č. 3 z 384 hotelů v Benátkách
EkoLídřiStříbrná úroveň
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. června 2014

Na konci května 2014 jsme strávili noc v Hotelu Moresco a zamilovali jsme si to tam. Personál nemohl být milejší a ochotnější. Každý mluvil velmi dobře anglicky. Přijeli jsme pozdě ráno po nočním letu a řekli nám, že náš pokoj ještě není úplně připraven. Pozvali nás, abychom si sedli v malé zahradě, která byla klidná a nádherná, a číšník nám nabídl šampaňské, kávu a vůbec všechno, co jsme si přáli. Po tom, co jsme asi půl hodiny relaxovali, byl náš pokoj připraven. Byli jsme velmi okouzleni - byl velmi pohodlný, s moderním příslušenstvím, byl dost prostorný a měl pohodlné postele. Byli jsme udiveni všemi prvky na šetření energie, včetně klimatizace, která se vypnula, když jste otevřeli okno a načasovali, dále pak senzory pohybu na chodbách, které aktivují světlo. Snídaně další den byla také úžasná. Také bylo všechno bezvadně upravené a čisté. Hotel byl poblíž univerzity, v tišší části Benátek. Díky tomu působí místo mnohem malebněji a klidněji než poblíž náměstí San Marca. Byl také velmi blízko vlakové stanice a zvýšené silnice a tak jsme se na konci pobytu pohodlně dopravili. Celkově mohu říci, že hotel poskytuje dobrou nabídku a je to skvělý objev.

4  Poděkujte uživateli Janet N.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
HotelMorescoStaff, Direttore v zařízení Hotel Moresco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. srpna 2014

Dear Janet,,

thank you for visiting us and you have appreciated our efforts to make your stay comfortable and enjoyable.

We are always looking to improve our services paying attention to the environment.

When he decides to go back to venice please do not hesitate to contact us.

Kind regards
Bogdan

Recenzováno: včera prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Anja L.
Recenzováno: včera

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Eileen N.
Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Cameron B.
HotelMorescoStaff, Responsabile relazioni pubbliche v zařízení Hotel Moresco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: včera

Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017
Poděkujte uživateli Mary Ellen C.

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Benátkách.
Castello
1 317 recenzí
San Marco
NH Collection Venezia Palazzo Barocci
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Moresco? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Moresco

Adresa: Sestiere Dorsoduro 3499, 30123 Benátky, Itálie
Telefonní číslo:
Lokalita: Itálie > Benátsko > Provincie Venezia > Město Benátky > Benátky > Santa Croce
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 3 z 384 hotelů – Benátky
Rozsah cen: 4 158 Kč–10 874 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Moresco 4*
Pokoje: 23
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Agoda, Expedia a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Moresco. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?