Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Úžasný, klidný hotel v Benátkách”
Recenze Hotel Moresco

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Přispěvatel úrovně
8 recenzí
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Úžasný, klidný hotel v Benátkách”
Recenzováno: 20. června 2014
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Na konci května 2014 jsme strávili noc v Hotelu Moresco a zamilovali jsme si to tam. Personál nemohl být milejší a ochotnější. Každý mluvil velmi dobře anglicky. Přijeli jsme pozdě ráno po nočním letu a řekli nám, že náš pokoj ještě není úplně připraven. Pozvali nás, abychom si sedli v malé zahradě, která byla klidná a nádherná, a číšník nám nabídl šampaňské, kávu a vůbec všechno, co jsme si přáli. Po tom, co jsme asi půl hodiny relaxovali, byl náš pokoj připraven. Byli jsme velmi okouzleni - byl velmi pohodlný, s moderním příslušenstvím, byl dost prostorný a měl pohodlné postele. Byli jsme udiveni všemi prvky na šetření energie, včetně klimatizace, která se vypnula, když jste otevřeli okno a načasovali, dále pak senzory pohybu na chodbách, které aktivují světlo. Snídaně další den byla také úžasná. Také bylo všechno bezvadně upravené a čisté. Hotel byl poblíž univerzity, v tišší části Benátek. Díky tomu působí místo mnohem malebněji a klidněji než poblíž náměstí San Marca. Byl také velmi blízko vlakové stanice a zvýšené silnice a tak jsme se na konci pobytu pohodlně dopravili. Celkově mohu říci, že hotel poskytuje dobrou nabídku a je to skvělý objev.

Užitečné?
4 Poděkujte uživateli Janet N.
HotelMorescoStaff, Direttore v zařízení Hotel Moresco, odpověděl na tuto recenzi., 4. srpna 2014
Dear Janet,,

thank you for visiting us and you have appreciated our efforts to make your stay comfortable and enjoyable.

We are always looking to improve our services paying attention to the environment.

When he decides to go back to venice please do not hesitate to contact us.

Kind regards

• Švédština jako první
  • Turečtina jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Benátkách.
Castello
Charming House DD724
Č. 3 z 385 – Benátky
4.5 z 5 bublinek 741 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Moresco? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Moresco

Zařízení: Hotel Moresco
Adresa: Sestiere Dorsoduro 3499, 30123 Benátky, Itálie
Telefonní číslo:
Lokalita: Itálie > Benátsko > Provincie Venezia > Město Benátky > Benátky > Santa Croce
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 385 hotelů – Benátky
Rozsah cen (za noc): 5 975 Kč–11 976 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Moresco 4*
Pokoje: 23
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Moresco. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?