“Nádherný hotel, skvělá obsluha”
Recenze Ca' Maria Adele

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 11 dalších stránek!
Ca' Maria Adele
Č. 7 z 385 hotelů v Benátkách
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 22. června 2014

Naše líbánky jsme zahájili zde, v Ca' Maria Adele, a obdrželi jsme od majitele to nejvřelejší uvítání - láhev bílého vína zdarma s milým vzkazem a nabídkou změny na "konceptový" pokoj - bílý pokoj. Byli jsme tou změnou potěšeni, ale zklamalo nás, že byl v přízemí. Doporučil bych požádat o pokoj v patře, protože v přízemí je méně soukromí. Také nám přišlo, že na to, co jsme dostali, byl hotel příliš drahý - pokoj byl skvělý, ale ostatní společné prostory, jako terasa atd., byly příliš malé na to, abychom si je mohli opravdu užít po delší dobu, takže jsme si tam nemohli moc odpočinout. Snídaně na terase byla vynikající - pochutnali jsme si na cappuccinech, jogurtu a ovoci. Také nabízeli vejce a vydatnější jídla, která jsme nezkusili. Lokalita byla na náš vkus výborná - tichá a mimo hlavní cestu, ale s jednoduchý přístupem přes kanál k hlavním lokacím pomocí vodního taxi nebo přes nedaleký most.

Poděkujte uživateli kindofmel.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Emma W.

• Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli 651pp.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli mprea.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Duncan P.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Benátkách.
Santa Croce
Hotel Londra Palace
Č. 17 z 385 – Benátky
1 576 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Ca' Maria Adele? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Ca' Maria Adele

Adresa: Dorsoduro 111 | Rio Terra dei Catecumeni, 30123 Benátky, Itálie
Lokalita: Itálie > Benátsko > Provincie Venezia > Město Benátky > Benátky > Dorsoduro/Accademia
Vybavení:
Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy
Styl hotelu:
Romantický hotel v Benátkách č. 5
Luxusní hotel v Benátkách č. 5
Business hotel v Benátkách č. 39
Rodinný hotel v Benátkách č. 75
Rozsah cen: 6 383 Kč–18 034 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Ca' Maria Adele 4*
Pokoje: 14
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Fastbooking, Hotels.com, Expedia, Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Ca' Maria Adele. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Ca` Maria Adele Hotel Venice
Ca Maria Adele Venice

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?