“Ten správný trh”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 4. dubna 2018

Tyhle tržnice mě nikdy nepřestanou bavit. Tahle je navíc s bonusem v podobě prvního patra s restauracemi a kavárnami. I když i tady se dost počítá s turisty, tak tu koupíte místní čerstvé a kvalitní potraviny za rozumné peníze. A skoro vše můžete napřed ochutnat.

1  Poděkujte uživateli marresi.

Recenzováno: 22. prosince 2017

Místní tržnice nás nadchla - v přízemí jsou "standardní" stánky s ovocem, zeleninou, rybami apod. vč. pár kaváren "na stojáka". V prvním patře je pak spousta dalších krámků a hlavně restaurací a kaváren - se společným prostorem na sezení. Je to samozřejmě turistické, ale velmi vkusně zařízené. Ceny příznivé a vážně to tady žije. Zašli jsme sem 2x na snídani a nelitovali jsme. Má to tady skvělou atmosféru. V okolí tržnice je spousta prodejců kabelek a dalšího koženého zboží.

Poděkujte uživateli Mischala.
Recenzováno: 31. července 2016 prostřednictvím mobilu

Znate wine food market z Prahy na Smíchově? Tak tohlebje 10x větší original. A taky 15x více lidí. Ale zase super kvaluta a ceny odpovidajici. V centru nic podobneho asi nenajdete. Ale tržnice to opravdu neni. Spíš obrovske bistro

Poděkujte uživateli Jan J.
Recenzováno: 19. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Bylo pro nás prekvapeni,ze na internetových stránkách je otvírací doba od 10h, přišli jsme po 9h a již bylo vše v plném proudu.

Krásné ovoce se zeleninou,cerstve ryby, krásný obchudech s výrobou čerstvé pasty kterou vidíte přes sklo. Velky výběr sušených hub, místních uzenin a mohla bych pokracovat...

Pěkný market,ktery doporučuji navštívit při procházce florencii...

2  Poděkujte uživateli Ivana S.
Recenzováno: 15. ledna 2016

Velmi zajímavé místo, kde místní nakupují čerstvé potraviny. Nás nejvíce zaujala výrobna čerstvých těstovin, které si můžete přímo na místě ochutnat.

1  Poděkujte uživateli Petra K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mercato Centrale, si také prohlíželi

Florencie, Provincie Firenze
Florencie, Provincie Firenze

Už jste navštívili Mercato Centrale? Sdílejte své zkušenosti!