Nádraží

Výchozí bod, aspoň pro mě. Krásně opravené, přehledné, čisté. Od něj přes most vyrazte do města... přečíst další informace

ladislavak2020
Hluk, Česká republika
Promakané nádraží a vlastně celý ekosystém dopravy

Nádherná budova, vše si koupíte v automatu, sami se odbavíte no prostě paráda.... Jeli jsme vlakem... přečíst další informace

Recenzováno: 7. března 2020
8005jj
Ústí nad Labem, Česká republika

Recenzováno: 17. září 2018

Nádraží je,sice,úžasné,ale potěšila mě možnost cestovat s jednou kartou nejen ve vlacích,ale i tramvajích,busy i metrem.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli evula2016.
Recenzováno: 4. září 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherná stavba. Určitě stojí za prohlídku. Zrovna když jsme tam byli tak tam všude hrála různá hudba a dodávala zajímavou atmosféru :)

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli Nickscreem.
Recenzováno: 27. srpna 2018

bybylon jazyků a národností na jednom místě. Velmi oceňuji důslednou samoobslužnou kontrolu vstupu do nádraží , potažmo do letištní haly pomocí čipových jízdenek nebo karet. Nezaregistroval jsem jediného bezdomovce nebo jiný asociální živel.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli Explore745466.
Recenzováno: 16. května 2018

Nádherná budova, uvnitř které se skrývá vše, co budete pro své cestování po Amsterdamu a okolí potřebovat - vlaky, metra, tramvaje, autobusy i přívoz.

Datum zážitku: květen 2018
2  Poděkujte uživateli nikcamala.
Recenzováno: 21. dubna 2018

Architektonicky velmi zajímavá budova nádraží. Na místě naleznete širokou nabídku služeb, jinak tu ale bývá pěkný mumraj.

Datum zážitku: duben 2018
2  Poděkujte uživateli Karel K.