Příliš velké naděje

Recenzováno: 18. září 2018
jananovotna
Praha, Česká republika
Manneken Pis

Neočekávala jsem, že soška bude tak malá, nicméně patří k symbolům Bruselu, který by neměl být... přečíst další informace

Recenzováno: 21. února 2018
Tsanka P
Pardubice, Česká republika

Recenzováno: 18. září 2018 prostřednictvím mobilu

Těšili jsme se na vtipného malého nahatého čůrajícího chlapečka, ale byli jsme docela zklamaní. Když jsme přišli na místo po fantastickém zážitku z Grand Place, naše velké nadšení nás přešlo :-( Chlapeček byl přestrojený do reflexního a přes něj byla po chvíli přetáhnutá vlajka a pán, který ho nazdobil nám oznámil, že k mání bude až za 20 minut... Byla to taková zbytečná povinnost, jít se kouknout na čůrajícího chlapečka.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli jananovotna.
Recenzováno: 21. března 2018

Čůrající chlapeček je opravdu symbol Bruselu a vlastně nechápu proč. Socha je pěkná, roztomilá ale opravdu malá. Ale stejně ji při návštěvě Bruselu nevynechejte.

Datum zážitku: březen 2018
Poděkujte uživateli IvanaS340.
Recenzováno: 21. února 2018

Neočekávala jsem, že soška bude tak malá, nicméně patří k symbolům Bruselu, který by neměl být opomenut.

Datum zážitku: únor 2018
Poděkujte uživateli Tsanka P.
Recenzováno: 17. ledna 2018

Čurající chlapeček je všude zmiňován jako symbol Bruselu. Nesměl chybět v žádné učebnici evropského zeměpisu nebo francouzských reálií. Takže není možno se divit, že jsem čekala něco výjimečného. Bohužel... Umím si představit mnoho míst, která by si být symbolem hlavního belgického města zasloužila úplně stejně, ne-li více.
Soška se nedá minout - jsou okolo ní totiž davy turistů. Dá dost práce probojovat se přímo k ohrádce. Když se vám to povede, uvidíte vélikou fontánu a kdesi nad ní malilililinkatého čurajícího jedince, kterého si můžete pořádně prohlédnout snad jen přes zoom fotoaparátu. Neříkám, že je fontána ošklivá, to ne. Jen je prostě dosti přeceňovaná.

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli Perchta V.
Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Toto místo je obklopeno turisty, ale samotný čůrající chlapeček není žádná super podívaná. Malá postavička a to je vše

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Vratislav B.