Recenzováno: 12. července 2017

Hotel na první pohled má již něco za sebou, čemuž odpovídá i jeho zařazení, ale vedení hotelu organizačně plně vynahrazujetento nedostatek svými službami. Na pokojích je čisto, každý den čisté povlečení a ručníky a stravovací služby i obsluha naprosto odpovídající zařazení. Architektura hotelu zasazeného v členitém terénu je uchvacující, výhled na moře je ze všech pokojů, v některých nižších patrech budovy A aspoň postraní Pro rodiny s malými dětmi je vyhrazen prostor s vlastním bazeném. CK pro své klienty zorganizovala celodenní výlet do Lisabonu a dva půldenní výlety na mys sv. Vincenta a do přírodní rezervace, čímž získáte přehled o celé oblasti Algarve. Navštívíte tržnice s přírodními produkty, cikánský trh a odbornou exkurzi ve vinařství spojenou s ochutnávkou několika druhů vín místní produjce. Výhodné je při těchto výletech využít nabídky projížděk lodí a seznámit se s okouzlujícími útesy u Lagosu a přírodní rezervace u města Olhão. V lisabonu doporučuji využít okružní projížďky historickou tramvají krkolomnými uličkami starého města z nástupní stanice na Praça da Figueira proti soše krále João I.
Animační programi a večerní zábava pro dospělé i děti je zajištěna personálem hotelu na dobré ůrovni. Do centra Albufeiry jezdí několikrát denně hotelový autobus a zajišťuje i dopravu zpět zdarma.

Datum pobytu: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli richard19422016.
Recenzováno: 26. září 2016

Dovolená první týden v červenci opravdu super.Hotel je starší,ale všude čisto a pořádek.Jídlo bylo vynikající,každý den jiné.Žádné řady u jídelny.K bazénu dost schodů,u bazénu bar a jídelna na oběd a svačinu.Pláž nádherná-spousta mušlí-ale voda v oceánu studená.Výlet do Llsabonu a na Gibraltar super.Celková spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli marek306.
Recenzováno: 13. září 2016

Druhý týden v září 2016 jsme byli na dovolené v Portugalsku.V hotelu Auramar,Albufeira,Algarve.Celkově byla dovolená moc pěkná.Obávali jsme se tří hvězdiček,ale bylo to velmi dobré.Jednoduché ubytování,čisto.Mně chyběl na pokoji fen a šampon.Všechny pokoje /velká většina/mají výhled na moře.Strava velice dobrá.Pro mě byl trochu problém přístup k moři a schody k bazénu a do jídelny.Je to trochu náročnější pro starší lidi.Moře úžasné,mušle také.Hotel poskytuje zdarma dopravu do Albufeiry,která je kouzelná.Byli jsme v Auramaru spokojeni.

Datum pobytu: září 2016
1  Poděkujte uživateli Květa M.
Recenzováno: 25. května 2016

Přímo u pláže, ale klid, skvělý hotel a služby, jídlo prfektní, obovský výběr, personál až na vyjímky ochotný. čisto, super bazén. Atlantik studený a vlny, ale krásný.Krásné výlety, např. na moře za delfíny..

Tip ohledně pokoje: vyšší patra
Datum pobytu: srpen 2015
4  Poděkujte uživateli Iva C.
Recenzováno: 7. května 2016

Dovolená na přelomu srpna a září se nám opravdu vydařila. Oceán trochu studenější, ale dá se v tom horku vykoupat. Země je to opravdu krásná a rozmanitá. Možnost velmi pěkných výletů. Určitě stojí za to navštívit ,,konec světa", ale chce to kulich na hlavu.
K samotnému hotelu nemám výhrad. Normální, pěkné, čisté ubytování. Velmi chutné a rozmanité jídlo. Zmrzliny a zákusků až moc. Maso v různých úpravach a opravdu dobrých. Každý den k večeři nějaká portugalská specialita i s popisem. Okolí moc pěkné, ale pozor, jinak než po schodech se na pláž nedostanete. Pláž je veřejná. Moc krásná dovolená.

Datum pobytu: srpen 2015
4  Poděkujte uživateli Jaroslava P.