180 US$
  • Snídaně v ceně
  • Bazén
Hotel Carmen(La Cala de Mijas)(Skvělá hodnota!)
  • Wi-Fi zdarma
  • Bar/salónek
Club Delta Mar Crown Resort(Sitio de Calahonda)
297 US$
238 US$
  • Bazén
Los Amigos Beach Club by Diamond Resorts(Mijas)(Skvělá hodnota!)
80 US$
76 US$
Upozornění na slevy! 31 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 31 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 110 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

374 US$
232 US$
Ona Campanario(Mijas)(Skvělá hodnota!)
106 US$
96 US$
  • Restaurace
Casa Flora(La Cala de Mijas)
  • Wi-Fi zdarma
  • Bezplatné parkování
Royal Golf Riviera(La Cala de Mijas)
Recenzováno: 9. srpna 2016

Strávili jsme v hotelu 1 noc pred golfovým turnajem, je to jiz podruhé co jsme se zde ubytovali. Sluzby opet velice kvalitní, výborná vecere stylem menu (doporucujeme pecenou kachnu a zampionovou polévku).

Tip ohledně pokoje: Nekteré pokoje jsou dvouluzkové, nekteré jsou i apartmány s velkou terasou a kuchyñskym koutem. Vyhled bud na bazén nebo na golfové hriste,
  • Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli KatP76.
Recenzováno: 21. března 2016

Ubytovali jsme se na jednu noc pred golfovým turnajem, s polopenzí. Hotel byl pro nás príjemnym prekvapenim, necekali jsme takovou kvalitu. Vecere byla servírovaná, výber z menú, príjemná obsluha, doporucili víno k jídlu, a vse bylo skvele prezentované a vynikající. Snídane formou bufetu, ne moc velký výber, ale vse kvalitní. Urcite se vrátíme.

• Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli KatP76.