“Úžasné Palazzo s nejlepším umístěním, pokoji a hostiteli...Je potřeba něco dodat?!?!?”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Palazzo di Pietro
Č. 27 z 111 hotelů v Chanie
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. května 2014 prostřednictvím mobilu

Přestaňte hledat místo, kde se v Chanii ubytovat. Tohle je ono. Je to oáza, domov daleko od domova.

Cestovali jsme s naší 6 měsíční dcerou, a narazili jsme na toto místo při rezervaci last minute.

V případě, že jste nikdy nebyli v Chanii, tak se nachází ve starém městě, kde nejezdí žádná auta a je příjemné vystoupit z Pallaza bez hluku ulice nebo aby vás obtěžovali pouliční prodavači. Ovšem když máte auto, tak budete muset najít parkovací místo. Měli jsme štěstí a našli jsme jedno na veřejném trhu. Nebylo to ovšem tak daleko, abychom neutáhli naše čtyři kufry a dítě na zádech.

Pokoje nemají výhled na moře, ale kdybyste jej měli, tak byste byli přímo v přístavu - který je hlučný, rušný atd.atd.

Pokoje jsou jednoduše dech beroucí, jsem si jistý, že jste viděli fotky. Nedělají Pallazo ostudu. Bydleli jsme ve vynikajícím pokoji. co měl kuchyňku a byl velmi rozlehlý. Dali nám tam čerstvé květiny a také studené nápoje a ovoce!!! Cítili jsme se, jako bychom byli s rodinou.

Ubytovatelé jsou tak pohostinní, přátelští a ochotní. Chtěli jsme koupit Pietrovi a jeho rodině láhev vína jako poděkování, ale k našemu překvapení nám oni jednu dali jako dík, že u nich jsme...tak jsme jim dali také jako poděkování nějaké dobré sladkosti.
Když si nejste jistí, kde se v Chanii ubytovat..tak toto místo je právě to pravé...nebudete zklamáni!! Určitě přijedeme znova, jak poletíme opět do Austrálie!!!

3  Poděkujte uživateli liwwil.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál

Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Spring for one of the bigger rooms -- especially if you are going to be here for more than one night...
  • Datum pobytu: lednu 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Laurie B.
eleutheria b, Owner v zařízení Palazzo di Pietro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: 10. září 2017

• Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Brianaco.
eleutheria b, Owner v zařízení Palazzo di Pietro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. září 2017

Recenzováno: 28. srpna 2017

Tip ohledně pokoje: Lower rooms best or you have three short flights of stairs.
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Michael B.
eleutheria b, Owner v zařízení Palazzo di Pietro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. srpna 2017

Recenzováno: 27. srpna 2017

Tip ohledně pokoje: Remember to put the raki in the fridge and then test it.
  • Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Dimitris K.
eleutheria b, Owner v zařízení Palazzo di Pietro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. srpna 2017

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Chanie.
0,1 km daleko
Hotel Belmondo
Hotel Belmondo
Č. 25 z 111 – Chania (město)
244 recenzí
0,5 km daleko
Porto Veneziano Hotel
Porto Veneziano Hotel
Č. 4 z 111 – Chania (město)
1 357 recenzí
0,3 km daleko
Casa Delfino Hotel & Spa
Casa Delfino Hotel & Spa
Č. 3 z 111 – Chania (město)
897 recenzí
21,7 km daleko
Spilia Village Hotel
Spilia Village Hotel
Č. 19 z 111 – Chania (město)
282 recenzí
0,2 km daleko
Hotel Nostos
Hotel Nostos
Č. 45 z 111 – Chania (město)
112 recenzí
0,3 km daleko
Ambassadors Residence Boutique Hotel
Ambassadors Residence Boutique H...
Č. 23 z 111 – Chania (město)
108 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Palazzo di Pietro? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Palazzo di Pietro

Adresa: 13 Agion Deka | Old Harbour,, Chania (město), Kréta 731 32, Řecko
Lokalita: Řecko > Kréta > Prefektura Chania > Chania (město)
Vybavení:
Kuchyňský kout Služba kyvadlové dopravy
Styl hotelu:
Č. 27 z 111 hotelů – Chania (město)
Rozsah cen: 1 700 Kč–3 883 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Palazzo di Pietro 3*
Pokoje: 7
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Palazzo di Pietro. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Palazzo Di Pietro Chania
Palazzo Di Pietro Hotel Chania

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?