Recenzováno: 6. září 2015

Byli jsme nadšeni! Naše několikátá dovolená v Řecku, nyní s malým dítětem a absolutně TOP! Vše dokonalé, ať se týká umístění hotelu, pláže, bazénu, ubytování a služeb, ale co bych vyzdvihla nejvíc je jídlo :-))) a služby okolo stravování obecně. Myslím, že žádné chuťové buňky nebudou ochuzené .. Rozmanitá a pestrá strava, spousta zeleniny, mořských plodů, jídla lahodící oku i jazyku :) Díky rautové nabídce po celý den máte dojem, že jíte a pijete neustále, ale stojí to za to a rozhodně budete vzpomínat ;) Jinak kromě jídla krásný a moderní hotel, perfektní úklidové služby, krásný výhled, úžasný bazén a vyžití nejen pro dospělé, ale i děti! Lehátka a slunečníky v trávě u bazénu i na pláži, vše na dosah, úžasné a čisté moře, romantický výhled na přístav a lodě - krásná procházka promenádou podél moře tamtéž :-) Přístavní městečko lerapetra je kouzelné, malebné, najdete zde a nakoupíte vše, výborné frapé i koktejly.
Co jsem si ale ohledně dovolené nechala na závěr jsou animátoři a animační program hotelu.. Nikdy předtím jsme v takové míře nezažili a protože jsme spíše samotáři, nijak jsme se k těmto službám neupínali ... Po dovolené v Petra Mare jsme ale zcela změnili názor! :) Už po příjezdu do hotelu a prvním pobytu u bazénu jsme byli zcela plynule a svévolně vtažení do zdejšího života, do úžasné dovolenkové atmosféry, kterou tvoří parta mladých lidí z celého světa a kteří dokáží udělat z Vaší dovolené nezapomenutelné dny. Věnují se dospělým i dětem, dělají úžasný program, každý večer baví hosty představením v amfiteátru. Nevidíte nikoho z nich bez úsměvu, neochotného. Máte pocit každou minutu, že se pro Vás a Vaše blízké rozkrájí a udělají naprosto vše, abyste žili v dojmu, že tady se jí, pije, tančí, zpívá a ŽIJE! Děkujeme celému týmu za naši absolutně nejlepší dovolenou v životě. Last minute do Petra Mare byla ta nejlepší volba a slzy našeho malého syna při loučení tím nejlepším důkazem. Víme, že se sem na 100% vrátíme a přejeme všem, aby zde byli tak šťastní a spokojení jako my!

Datum pobytu: srpen 2015
4  Poděkujte uživateli Bára N.
Recenzováno: 10. srpna 2015

Když na Krétu,tak jedině do tohoto hotelu.Jídlo super,neustálé doplnování i když dorazíte na oběd (snídani,večeři) později nestalo se,aby bylo vybráno.Ubytování také bez chyby. A animátoři,pecka,stále super celodenní program pro děti,dospělí - ping pong,střelba ze vzduchovky,vodní pólo,pro dámy stále nějaké cvičení.Úplně perfektní,že animátoři byli více národností.Čech,Polák,Slovák,Ruska.......komunikace s nimi na 1. Zdravíme animátora Tomáše a ostatní super animačního teamu. Díky za krásnou dovolenou Ilona,Ivan a syn Dominik.

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na moře je super.
Datum pobytu: červenec 2015
5  Poděkujte uživateli Ilona-Ivan-Dominik.
Recenzováno: 13. července 2015

Právě jsme se vrátili z dovolené na Krétě a byli jsme ubytováni v tomto úžasném hotelu. Počáteční zklamání z toho, že jsme nedostali nové pokoje po rekonstrukci (přestože jsme je požadovali) vystřídala radost, že i starší pokoje vypadají velmi dobře a disponují vším, co náročnější turista potřebuje k pobytu (vlastní čisté soc. zařízení, kvalitní postele, trezor, klimatizace ..). Jídlo v hotelu je fantastické, velký výběr, spousta alkoholického i nealkoholického pití v průběhu téměř celého dne. Hotel je plný dětí, kterým se animátoři velmi hezky věnují, chystají pro ně různé hry a překvapení, takže přestože my byli bez dítka, bylo hezké sledovat, jak každému dítěti svítí oči radostí a nesedí tam někde znuděné v koutě. Představení pro dospělé byla také někdy velmi zábavná, ale my se jich zase tak často neúčastnili a večer raději vyráželi na výlety do okolí. Všude kolem je spousta kaváren, obchodů a nádherná příroda. Doporučujeme zapůjčení kola, skůtru či auta, personál recepce či delegát Vám rád poradí. Je třeba říct, že v Ierapetře bylo většinu našeho pobytu hodně větrno, takže si určitě přibalte mikinu a dlouhé kalhoty, večer je oceníte. Za nás 100% úžasná dovolená plná odpočinku, čistého moře, kvalitních služeb a skvělého jídla. Děkujeme barmanovi nočního hotelového baru a animátorům (Aňa, Tomáš i jejich senegalský kolega) za zpříjemnění dovolené a jejich pro-klientský přístup. Pokud váháte, jeďte! Dovolenou jsem vybrala já, přítel si nebyl tak jistý a nakonec byl moc rád. Byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, na kterých jsem kdy byla. Děkujeme za vše, Petra a Jaroslav

Datum pobytu: červenec 2015
1  Poděkujte uživateli PetraPe739.
Recenzováno: 2. července 2015

Kdybychom měli stručně zhodnotit pobyt v tomto hotelu, tak již při příjezdu nás překvapilo velmi mnoho rodin s dětmi. Děti se vyskytovali všude a v jakoukoli denní i večerní hodinu, projevovali se úměrně svému věku a národnosti, takže o odpočinkovou a romantickou dovolenou skutečně nešlo. Animační team je složen z česko-slovensko-rusko-polsko-řecko-tunisko-senegalských národností a animační show vám budou přeloženy hlavním animátorem ještě asi do dalších 4 světovných jazyků. Samotné noční animační show byly jednou ze světlých stránek pobytu v tomto hotelu, někteří lidé z animačního teamu se ač přes jejich krátký pobyt zde velmi pružně zapojili do celé koncepce nočních show a aktivit v průběhu celého dne a přispěli tak k výrazně lepšímu dojmu z celkového pobytu zde. Vybavení pokojů na hotelu je odpovídající ceně zájezdu, pokud máte balkon na stranu k moři, naskytne se vám krásný výhled na samotné moře a v dáli ležící ostrov Chrissi a dále z pravé strany městečko Ierapetra s přístavem a promenádou na které jsou umístěny taverny a obchůdky se suvenýry. Pláž u hotelu je písčito-oblásková s pozvolným vstupem do moře, kdy však v moři se nacházejí veliké kameny a další věci, né přírodního původu:-). Moře je však čisté a i nějaké ty rybičky se tu dají pozorovat. Největší obdiv však zaslouží místní kuchyně a personál jídelny. Můžete si zde vybrat z nejrůznějšícho pokrmů, jak evropské kuchyně, tak i místní kuchyně, je zde velký výběr mořských plodů ( chobotnice, mušle, kalamáry, olihně, krevety, losos a jiné rybky ). Z klasických masitých pokrmů je zde každý den hovězí, vepřové, jehněčí, králičí maso dále kachna a kuřecí maso. Velmi mnoho místní zeleniny a ovoce, které umí Řekové s místním feta sýrem připravit na spoustu způsobů, dále pizzy a samozřejmě i dezerty. Na hlavním baru vám úžasný barman namíchá různé druhy koktejlů za velmi příznivou cenu. V celém hotelu se snad mimo pokojských bezproblémů domluvíte anglickým jazykem, který Řekové ovládají velmi dobře. Celkový dojem z hotelu a samotného personálu byl dobrý, své oblíbené animátory a barmany jsme si zde našli, nicméně tento hotel doporučujeme hlavně rodinám s dětmi.

Datum pobytu: červen 2015
1  Poděkujte uživateli martin_sraja17.
Recenzováno: 24. září 2014

Výborný zrekonstruovaný hotel v Ierapetře. Pláž je menší, ale moře čísté. Lehátek a slunečníků dostatek, Bohaté animační programy - super animátoři (diskotéky, řecké tance). Výborná strava - jídlo mění, all inclusive i u bazénu (víno, pivo, nealko, káva, zelenina, ovoce, zmrzliny atd). Vhodné i pro rodiny s dětmy ( skluzavky, bazén, miniklub, animace). Pokoje prostorné, personál milý a ochotný. Pěkné městečko s promenádou, kde je spousta taveren a kaváren. Doporučuji!!!

Datum pobytu: září 2014
5  Poděkujte uživateli Renáta J.