Tripadvisor
Catalkoy
Hledat
Recenzováno: 31. července 2019

Tady bysme už s přítelem nikdy nejeli.Hotel krásný,vlký,ale jejich all inclusive je pouze plná penze s nápoji,vodu dostanete všude,ale drinky místní výroby(po kterých po dvou dnech pálí žáha) dostanete POUZE v jednom baru,který je asi 4minuty chůze od bazénu....člověka už to časem obtěžuje,chodit pro pití tam daleko po sluníčku tam a zpět.Jídlo-snídaně-oběd-večeře...nic nmezitím...i zmrzlina se musela dokupovat,v hotelu kde je velké využití pro děti(my bezdětní jsme si to moc neužili) nedávají ani zmrzlinu nikdy k ničemu.....vytahají ještě dost peněz navíc....lunapark za poplatek pouštěl se večer....aquapark od 10-12 a od 14-16,jinak zavřený....za ty peníze opravdu zklamání....mezipřistání cestou tam i zpět,v letadlu se nedalo dýchat,klimatizace asi nefungovala...cesta tam 30minut čekání v Antalyi a zpět to byla hodina...Z celého pobytu 7nocí,jsme byli 5,5dne čistého času na dovolené....my už se tam nikdy nevrátíme.

Datum pobytu: červen 2019
2  Poděkujte uživateli lucikyscarien.
Recenzováno: 28. července 2019

Hotel, restaurace, jídlo, koupání bylo 5 hvězdičkový.
Díky zlodějině našich cestovek máte tzv. Soft All-inclusive a jste odstrčení do nejposlednějšího baru, který je až na konci .....cca 1 Km. daleko od jídelny. A tam samozřejmě fronta a nuzný vybavení. Bungalov vybaven a opotřeben tak roven 3 hvězdičkový ...děs, ale zase místo proti hotelu.

Datum pobytu: červenec 2019
4  Poděkujte uživateli Jiří N.
Recenzováno: 20. července 2019

Dovolená byla krásná a podle představ.
Acapulco je krásný resort, měli jsme pěkné ubytování, pobyt byl příjemný, personál ochotný a jídlo dobré (převážně kuře a spousta jejich zákusků)

Nicméně, zaměřím se i přes krásnou dovolenou spíše na to ostatní, co by vás mohlo také zajímat

- Pool byl pouze pro starší 17 let, a tak z reklamního prospektu bazén s výhledem na moře nemohl navštívit s námi náš syn a dcera
- Aquapark - velké fronty, tak děti nakonec o tuto atrakci neměly zájem, protože by stáli pořád ve frontě
(naštěstí mám starší děti a nebylo to jediné, na co se těšily)
- Nápoje zdarma byly k dispozici na druhé straně resortu, v horkém počasí, , pokud člověk chtěl např. colu nebo sprite, musel jít 50 metrů na druhou stranu pro nápoje
Spousta barů apod., ale všechny pro vás za penízky, vy musíte 50 metrů... ale čert to vem, když je tam tak parádní pláž a moře :)
- Lidé se mě ptají na showtime, ten je takový velmi odlehčený, pramálo pohybu, je to takové..turecké
Druhý častý dotaz mám k Tailwind airlines - je to v tureckém podání, boeing 737 - 400, starší model, nicméně to šlo. Turecké letušky se snažily. Mezipřistání v Antaliya se mi nelíbilo, ale když vlastně vezmete v úvahu, že Turci se jali Severní Kypr "bránit", pak je i pochopitelné, že tato část nebyla uznána jako část EU.
- Signál občas ano, wifi mě překvapila, byla poměrně hodně k dispozici
- Turisté : velká část slováků, poláků. Pak turci, hrstečka rusů, němců a angličanů
- Slunce intenzivní, byť teplota kolem 31 stupňů, rožnilo to :)

Závěrem: přezevše, bylo to moc fajn a dovolená to byla překrásná - pláž písečná, lehátek dost, příjemný pobyt a zrelaxování, moře krásné (i když na šnorchlování to není - málo ryb, pouze chaluhy, řasy)

Vše ostatní jinak proběhlo bez problémů a dovolená (a to je to hlavní), splnila očekávání.

Rádi jsme se tam podívali, hlavně kvůli pláži a moři

Tip ohledně pokoje: Já bych volil vilu. Je to mimo hotel, máte klid a klimatizaci k tomu, je to hezká vilka Nicméně, minibar jsem měl prázdný :)
Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Mirek B.
Recenzováno: 18. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dovolena kupovana na last minute, ale i jsme si priplatili za hotelovy pokoj.
Pokoj naprosto vyhovujici, klidny, cisty s balkonem. Plaz a more krasne, lehatka a slunecniky, osusky, vodni atrakce vse zadarmo . Jidlo vyborne a vseho dostatek. Personal ochotny a nic nebylo problem. Doporucuji rodinam s detma.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli G9705RNdavids.
Recenzováno: 4. července 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší aninatoři co jsem kdy zažila,určitě se příští rok vrátíme. Super program pro nejmenší i dospělé. Výborné jídlo. Super bazény. Super posilovna. Obří areál pro hodně lidí, krásně se tu všichni rozloží.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Simafuk.