“Jedním slovem úžasné”

Aroma Restaurace

Za nás naprosto ok. Například Po cyklo jízdě dáme rádi oběd, který byl vždy vynikající. Synovi také moc chutnalo... Krásné prostředí a milá obsluha

Poděkujte uživateli RaduN46.

Recenzováno: 30. července 2020 prostřednictvím mobilu

Do této restaurace jsme zavítali již několikrát. Bohužel dnes zkušenost manželky a dcery je negativní. Jídlo v pořádku ale.. restaurace prázdná a obsluha těžce na salamu. Venku všude hmyz a tudíž jsme chtěli dovnitř. Po dotazu zda se můžeme přestěhovat obsluha jenom kýval hlavou ze Ok. Žádné nabidnuti pomoci přenést talíře. Bez zájmu. Objednán neperliva voda přinesli perlivou. Bohužel jsem v byznysu a chápu chybky pokud je hospoda narvana. Dnes ale úplně prázdno. Majitel zřejmě nechápe ze kvalita jídla je pouze polovina produktu a tou druhou polovinou je servis zákazníkům. Pokud budu chtít jídlo bez servisu zajedu si do Měšic do jídelny ale za poloviční cenu. Pokud si zaplatím vyšší cenu očekávám ze o mne bude postaráno. Zklamání. Tato restaurace nejlepší v okolí (mimo Na pekárně) ale po dnešní zkušenosti již nenavštivime. Přeji hodně štěstí.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 180mat_r.
Recenzováno: 30. července 2020

Do této restaurace chodíme opakovaně a musím říct, že zde nacházíme nejenom příjemné posezení, dobré jídlo, ale i milou a všímavou obsluhu. Porce se sice může zdát někomu malá, zato je však velmi chutná. Ceny stálého jídelního menu jsou sice o fous větší (přesto za to stojí), ale poledního menu jsou průměrné, jako všude jinde. Za nás v Neratovicích nejoblíbenější restaurace. Jen je škoda, že zde aspoň na terase není dětský koutek.

Poděkujte uživateli karol_na_718.
Recenzováno: 14. července 2020

Do této restaurace jsem občas zašel na dobrou kávu,když jsem měl okolo cestu.Jelikož mi voda z lahvičky nechutná,tak jsem vždy poprosil o trochu kohoutkové.Za ni jsem samozřejmě nikdy nic neplatil a měla by být ke kávě samozřejmostí,i když ne všude je toto pravidlem.Nyní za ni chtěl číšník 30 Kč!! Takže dohromady s kávou 70 Kč.Po kratké debatě jsem se zvedl a odešel.Vubec nevím na co si tam hrají,ale tohle by si nedovolili ani v centru Prahy.A číšník mi ještě povídá že prý v Praze za ní dám 50 kč....tak tomu jsem se jen zasmál.Nešlo o to že bych na to neměl ale z principu.Asi se chtějí zahojit na koronavirové krizi.A jinak všeobecně-Nejdražši restaurace v celém širokém okolí určena převážně pro snobskou klientelu,zkrátka lidi co neřeší peníze.I kdyby tam vařili třeba nejlépe v CR,tak já už bych tam po této zkušenosti nikdy nešel.Za mě velké NE a měli by se stydět!!

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli 433karelt.
Recenzováno: 11. února 2020

Hledali jsme slušnou restauraci v okolí místa, kde jsme byli na výletě. Přišli jsme odpoledne v hodinu, kdy byla restaurace skoro prázdná, to nebudilo důvěru na první dojem.
Ale vsadili jsme na příjemnou atmosféru restaurace a vyplatilo se to.
Obě jídla byla perfektní, pivo z pivovaru Cvikov skvělé, zákusek dokonalý a káva jako v Itálii.
Při odchodu jsme zjistili, že restaurace Aroma je doporučována Gastromapou Lukáše Hejlíka. Právem!
Určitě přijdeme znova!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli PragueMarek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Aroma Restaurace, si také prohlíželi

Neratovice, Středočeský kraj
Mělník, Středočeský kraj

Mělník, Středočeský kraj
Neratovice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Aroma Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!