Tiergarten Schoenbrunn - Zoo Vienna
Č. 17 z 844 zařízení v kategorii aktivity – Vídeň
Vídeňská Zoo

Zoo jsem navštívil s dětmi a procházeli jsme jej 4 hodiny v dešti a přesto si mi tam libilo a rád... přečíst další informace

Recenzováno: 20. září 2019
Cestazmesta
Praha, Česká republika
Vikend

Recenzováno: 4. září 2019
Experience730204
Brno, Česká republika

Recenzováno: 20. září 2019

Zoo jsem navštívil s dětmi a procházeli jsme jej 4 hodiny v dešti a přesto si mi tam libilo a rád bych se tam vrátil:)
Zoo je malá a vše je v barokních budovách. Vstupenka je za normální cenu. Obecně zoo doporučuji a vyčleníte si dost čau na prohlídku.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Cestazmesta.
Recenzováno: 4. září 2019

Hezke expozice,podrobne popisy, pro deti cela rada atrakci a zajimavosti ,po trade potrebuje obcerstveni,doporucuji navstivit

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Experience730204.
Recenzováno: 25. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu b březnu,před sezonou, takže tu nebylo úplně plno.Skvěle strávený den.Moc hezka zahrada.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Martin751967.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Hezká zoo, vchod možný i od Schönbrunn Palace. Lístky jde koupit online, na místě v pokladně nebo automatu (nezapomeňte vzít ze stojanu mapu zoo). Pravidelné krmení zvířat takže rozhodně se podívejte na stránky zoo kdy se krmí Vaše oblíbené zvíře.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli petrneme.
Recenzováno: 23. července 2019

V téhle ZOO mi došlo, že jsou zvířata opravdu v zajetí. Nebyly zde žádné typické zvířecí zvuky, dekorace, neudělali jim přírodní prostředí, všude byl beton, zvířata opravdu nebyla štasná. Prvních 20 minut jsme ani zvířata neviděli a postupem času jsme viděli jen hrůzu a děs, třeba jen jednu opici z druhu, zvířata v betonovém prostředí.. Ikdyž chápu, že je ZOO ze starých časů, jde vidět, že do toho nebylo zainvestováno, nemělo to žádný nápad, žádné téma.. abych to shrnula - pokud jste byli např. v Lešné, budete zklamaní.. když přičtete 20 euro vstup a benzín za cestu do Vídně nebo celodenní cestování vlakem a metrem.. opravdu NEDOPORUČUJI. Ale viděla jsem pandu. Zezadu. V betonovém výběhu. Opravdu mi bylo zvířat líto...

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli jitkamullerova.