Vídeň-Vánoční trhy 30.11.2019

Vídeň je opravdu krásná.Trhy super.Nás bylo hodně,takže jsme si to báječně užili.Doporučuji Všem... přečíst další informace

Recenzováno: 13. prosince 2019
LNEB7353
Ostrava, Česká republika
Překrásná historická Vídeň

Recenzováno: 9. října 2019
Daidallos
Aš, Česká republika

Recenzováno: 9. října 2019

Zvolili jsme cestu na Slovensko přes Linec-Vídeň-Bratislavu. Cestou zpět jsme se rozhodli podívat se i na asi nejkrásnější město střední Evropy. Vůbec nelitujeme asi 5hodinové zastávky. A bylo to ještě málo. Najali jsme si historicky stylové projížďkové autíčko s velmi hovorným a ochotným šoférem, který nam ukázal ty nejvýznamnější stavební skvosty centra města i s výkladem. Úchvatné paláce, divadla, šlechtická sídla. Po projížďce jsme si dali i kafíčko v Evropě proslulém Sacher kafe baru s velice profesionální obsluhou.

Datum zážitku: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Daidallos.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Prohlédli jsme si centrum, památky i s průvodcovským výkladem. Spousta uliček s obchůdky, počasí sychravé vylepšil neodolatelný Sachrův dort. Samotné trhy vkusné, bylo se na co dívat, spousta inspirace k vyrábění, ale docela draho.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Lenka G.
Recenzováno: 27. března 2019

Po téměř 30 letech jsme znovu navštívili Vídeň a ubytovali se v jejím centru. Stále je to to krásné město, které také evokuje českými jmény obchodů a tak připomíná ,že zde kdysi žila 1/3 obyvatel české národnosti. Už nikoho nemusejí zajímat nákupy, a tak se člověk může soustředit na úžasné památky v centru i v okolí.

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli jar0mar.
Recenzováno: 8. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Centrum Vídně je opravu hezké, udržované, nyní doplněné o vánoční výzdobu a na takřka každém namesticku jsou vánoční trhy. Všude poměrně čisto

Poděkujte uživateli janagrcs.
Recenzováno: 3. prosince 2018

Historické centrum se spoustou uliček, zakoutími a budovami patří k opravdu k jedněm z nejhezčích v Evropě, alespoň pro mne. Navíc v době Vánoc je zde spousta skvělých trhů, které jsou taktéž v Evropě proslaveny a patří k těm nejkrásnějším.

Poděkujte uživateli Candatos.