Vienna Naschmarkt
velká tržnice v centru Vídně

Skoro kilometrová tržnice poblíž centra Vídně, kde naleznete hromady ovoce a zeleniny, spousty... přečíst další informace

Recenzováno: 3. prosince 2019
Šárka Č
Most, Česká republika
Navštívit, nakoupit, najíst

Recenzováno: 30. dubna 2018
oubr
Tábor, Česká republika

Recenzováno: 23. září 2019

Krásná atmosféra, jen prodejci koření a oříšků jsou velmi vlezlí a neskutečně šidí. Děcku vnutí oříšek a pak se míní zbláznit, když nic nekoupíte. Než se člověk stačí vzpamatovat, odnáší si přinejmenším několikrát víc zboží, než chtěl, nebo to, co vůbec nechtěl. Prodavač navíc šel zboží vážit dozadu do krámu, takže máte smůlu

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Explorer01919764277.
Recenzováno: 12. července 2019

Asi půlkilometrová ulička se spoustou stánků s čestvým a voňaným jídlem nebo různými dochudovadly. Navečer se pak rozjede restaurační mánie, nedá se skoro projít a najít volný stůl je taky složité. Vynikající vývěr rakouské, indické, asijské a pomíchané kuchyně, pokaždé jsme se výborně najedli. Poslední zkušenost s Orient occident am naschmarkt byla výborná.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli petrspic.
Recenzováno: 25. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé tržiště všeho druhu. Od jídla, koření, přes oblečení až k večeři s cenou řadou kaváren, barů, restaurací a fastfoodu. Potěšení pro všechny smysly. Musíte navštívit.

Absolutely amazing market place. Please for all of your senses. All kind of street market and food. Must see!

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli 885marek_.
Recenzováno: 30. dubna 2018

Najdete tam toho opravdu hodně, na mnoha místech se zboží hlavně jídlo opakuje, což budí trochu divný dojem. Byli jsme tam ráno a snídaně ve stáncích a restauracích jsou opravdu originální. Tržiště má svoje kouzlo, doporučuji tam zajít.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli oubr.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Jelikož jsme ve Vídni pobývali několik dní navštívili jsem i zdejší trh. Jedna část tvoří tyxpický blešák s šílenými věcmi,. Další část klasická zelinářství a prodejny s pečivem a dobrotami. Je tu i restaurace.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Bekulin.