Prátr

Uzili jsem si tam hezky odpoledne, hodne atrakcí, je mit drobne (50centu) na WC. Doporuji popojit o... přečíst další informace

Travel379365
prague
Zábavní park

Recenzováno: 6. prosince 2018
Candatos
Havířov, Česká republika

Recenzováno: 6. prosince 2018

Návšteva Prátru byla senzační. Jenom podotýkám, je lepší zde zavítat zřejmě na jaře nebo v létě jelikož při naší návštěvě bylo několik atrakcí uzavřeno úplně a fungujá asi jen v určitém ročním období. Uzavřen byl například velký řetízkový kolotoč nebo horská dráha. Naopak slavné obří ruské kolo je v provozu pořád. Vstup na něj stojí 10 Euro a vystojíte si půlhodinovou frontu než se dostanete do kabinky. Atrakcí je zde opravdu mnoho a dá se zde strávit i celý den. V období Vánoc se i tady nachází několik adventních trhů

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Candatos.
Recenzováno: 25. října 2018

Neskutečný zážitek. Park je otevřen až do pozdních večerních hodin a je tam pořád co dělat. Desítky atrakcí, které nejsou ani moc drahé. Dobré pivo, víno, jídlo. A světe div se, zde jsme našli nejlevnější Wiener Schnitzel v celé Vídni. Navštívili jsem i Wiener Riesenrad a byl to krásný pohled na pomalu se stmívající Vídeň. V tomhle parku doporučuji všechno.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli tejkl_radek.
Recenzováno: 1. října 2018 prostřednictvím mobilu

Úžasná zábava pro celou rodinu. Atrakce naprosto super. Úplně se tají dech. Večer je Prater ještě kouzelnejsi.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli 644radkav.
Recenzováno: 18. září 2018

Lunapark - sen všech dětí a některých dospělých. Velmi doporučujeme, je to zábava na jedno dlouhé odpoledne. Atrakce pro všechny věkové kategorie, jak pro malé, tak i pro dospělé.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli petravavros.
Recenzováno: 4. září 2018 prostřednictvím mobilu

Nejdřív sem se bál kamkoliv tam jít, ale sem rád že mě přátelé premluvili a vyzkoušel sem si spousta zážitků :) úžasný zážitek :)

Datum zážitku: červen 2018
1  Poděkujte uživateli bboyn98.