Prater
Č. 92 z 845 zařízení v kategorii aktivity – Vídeň
Zábava

Do Pratru jsme se vydali hlavně kvůli obřímu kolu, zvanému Riesenrad, protože nám připadalo... přečíst další informace

Recenzováno: 13. dubna 2020
Eva P
Praha, Česká republika
Fajn doporucuji

Strávíte zde celý den s dětmi, ale i některé dospělé odsud budete tahat těžko. Ohromné výhledy. Jen... přečíst další informace

Recenzováno: 16. února 2020
Martin K

Recenzováno: 18. září 2019

Pokud vás už nezajímají historické památky Vídně a chcete se nenásilně odpočinout, tak navštivte Prátr.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Derny53838.
Recenzováno: 25. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Sice jsme tu byli pŕed sezonou a většina atrakcí nebyla ještě otevřena,ale i tak jsme si to skvěle užili.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Martin751967.
Recenzováno: 15. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné misto pro hezké odpoledne s rodinou, nebo v páru. Adrenalinem srší každá atrakce, prostředí čisté a kupodivu bez front.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Krasnyjan.
Recenzováno: 7. května 2019 prostřednictvím mobilu

Uzili jsem si tam hezky odpoledne, hodne atrakcí, je mit drobne (50centu) na WC. Doporuji popojit o kus dal i k Bezrik Leopoldstadt

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli Travel379365.
Recenzováno: 19. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Prátr jsme navštívili v podvečerních hodinách, takže během výborné večeře, kávy a dezertu se z celkem nudného a tichého místa stalo místo rušného nočního života plného zábavy, světel, lidí, hudby a dobré nálady! Myslím, že návštěva večer je ten pravý čas, abyste to poznali v celé kráse!

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli radeksmid.