“Výborný řízek”

Bookatable
Č. 259 z 4 638 Restaurace v Vídni
Kuchyně: Rakouská, Evropská, Německá, Východoevropská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace, Jídlo s sebou
Okolí: Stará univerzitní čtvrť
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Tohle jsme nemohli vynechat. Pověstná restaurace s nejlepším vídeňským řízkem, alespoň jak se leckde píše. Zájem je veliký, je lepší si udělat rezervaci, my jsme to riskli bez ní, čekali jsme cca půl hodiny. Řízek je obrovský. Jak ten, tak i salát jsou vynikající. Restaurace stále naplněná, je vidět, jak je to zaměřené na turisty. Cena vyšší, ale stojí to za to.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Fraj80.

Recenzováno: 1. listopadu 2019

Vyhlášená restaurace a určitě právem. Řízek je zde opravdu přes celý talíř (a ještě dál :-) ), k tomu naprosto fenomenální bramborový salát. Prostředí není nijak výjimečné, nicméně příjemné, čisté, stylové, obsluha v pohodě. Určitě je potřeba udělat si předem rezervaci, fronta před vchodem bývá dlouhá.

Poděkujte uživateli Ella B.
Recenzováno: 25. března 2019

Byli jsme tam asi dvakrát, jídlo a pivo bylo vždy výborné ! Doporučuji však rezervaci stolu předem, jinak hrozí nebezpečí stání ve frontě až na ulici. Obrovský voňavý řízek však stojí za to !

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli seznam1105.
Recenzováno: 9. února 2019

Plánovaná příjemná zastávka během pobytu ve Vídni za úžasným řízkem. Díky včasné rezervaci se můžete potěšit předběhnutí nepoučených turistů stojících ve frontě. Rychlá obsluha, jasná volba v jídelním lístku..a máte řízek před sebou. Je to boj, ale jde zvítězit. Doporučuji všem, kteří navštíví Vídeň alespoň jednou zakusit ten pocit, že jste ho snědli...

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli martinz313.
Recenzováno: 24. prosince 2018

Dali jsme si klasický řízek Figlmuller a byl výborný. I brambory byly velice dobré, jen jedna porce z našeho stolu byla krapet přesolená. To se dá ale přehlédnout, každý dělá chyby a byla by hloupost očekávat, že u Figlmullera je nedělají.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Jan S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Figlmuller, si také prohlíželi

Vídeň, Vídeňský region

Už jste navštívili Figlmuller? Sdílejte své zkušenosti!