“Jen na skok”

Motorest Zavadilka
Kuchyně: Mezinárodní
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Útulná hospůdka, příjemné prostředí, byli jsme zde jen na pivo, ale i tak jsem si udělal obrázek, že sem chci zajít hned příště na celý večer. Podnik buhužel ze silnice snadno přehlédnete.

Poděkujte uživateli Radim-Jogging-Prague.

Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Když se zde zastavíte, moc nám zde chutnalo. Obsluha příjemná, posezení na zahrádce pohoda. Širokodaleko nejlepší volba.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli TomasPraguecz.
Recenzováno: 12. září 2019 prostřednictvím mobilu

Po dvou letech jsme opět navštívili tento motorest a mohu jen konstatovat, že je to pořád skvělé. Po 14 hodině stále na výběr z hotovek. Obsluha rychlá a usměvavá. Naprostá spokojenost. Až zase pojedeme okolo určitě se stavíme na jídlo.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

Dobré jídlo,výběr asi z 6jidel, slušná cena, příjemná obsluha, a čisté a hezké prostredi.Vřele doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jana G.
Recenzováno: 21. září 2017 prostřednictvím mobilu

Skvela obsluha, skvele jidlo za dobry peniz - co dodat?!! Prisli jsme na lehkou veceri (asi v 17.30)a stale bylo dostupno nektere jidlo z poledniho menu.Cisnik byl velmi pratelsky, stoly ciste, rychla obsluha. Nakladany hermelin a utopenec naprosto bezkonkurencni. Za nas 1*, zitra se vratime zpet.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli martinasH3538QE.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Motorest Zavadilka, si také prohlíželi

Velké Karlovice, Zlínský kraj
Velké Karlovice, Zlínský kraj

Turnov, Liberecký kraj
Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Motorest Zavadilka? Sdílejte své zkušenosti!