“Na hlad po výletě ideální ”

Motorest Zavadilka
Kuchyně: Mezinárodní
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

V hospůdce jsme se zastavili na základě recenze a potvrzuji níže psané řádky. Obsluha příjemná, prostředí čisté, jídlo domácí, dobře ochucena. Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli katerinav751.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Útulná hospůdka, příjemné prostředí, byli jsme zde jen na pivo, ale i tak jsem si udělal obrázek, že sem chci zajít hned příště na celý večer. Podnik buhužel ze silnice snadno přehlédnete.

Poděkujte uživateli Radim-Jogging-Prague.
Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

Když se zde zastavíte, moc nám zde chutnalo. Obsluha příjemná, posezení na zahrádce pohoda. Širokodaleko nejlepší volba.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli TomasPraguecz.
Recenzováno: 12. září 2019 prostřednictvím mobilu

Po dvou letech jsme opět navštívili tento motorest a mohu jen konstatovat, že je to pořád skvělé. Po 14 hodině stále na výběr z hotovek. Obsluha rychlá a usměvavá. Naprostá spokojenost. Až zase pojedeme okolo určitě se stavíme na jídlo.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

Dobré jídlo,výběr asi z 6jidel, slušná cena, příjemná obsluha, a čisté a hezké prostredi.Vřele doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jana G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Motorest Zavadilka, si také prohlíželi

Velké Karlovice, Zlínský kraj
Velké Karlovice, Zlínský kraj

Turnov, Liberecký kraj
Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Motorest Zavadilka? Sdílejte své zkušenosti!