Recenzováno: 30. srpna 2019

Využila jsem pouze služeb restaurace, cibulačka výborná, svíčková omáčka také velmi dobrá, jen bylo trošku tužší maso. Obsluha rychlá a velmi příjemná. Krásné prostředí kolem hotýlku, park s výběhem daňků. Okolí působí velmi pohodově, klid, ticho.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Areál se nachází uprostřed přírody. Původně jsme se chtěli pouze podívat, ale nakonec jsme si dali i něco k jídlu. Pivo slušné jídlo chutné, obsluha bez problémů. Okolí stojí za procházku, všude klídek.

Poděkujte uživateli mirekvl.
Recenzováno: 7. července 2019

Pěkný areál jen kousek od Počátek, udržovaný park s možností posezení, chovem daňků a koz a konečně letohrádek s příjemným venkovním posezením. Prvorepubliková hudba a zpěv ptáků Vás přenesl do odpočinkové nálady. Chutná káva, dezert s kachní paštika to jen podtrhly. Můžu jen doporučit.

Poděkujte uživateli karelto.
Recenzováno: 15. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Nadherne misto s dobovou atmosferou. Stylove vybavena restaurace do nejmensich detailu. Jidlo skvele, porce odpovidajici. Obslu7ha mila a vstricna.
Ve srovnani s nedalekym resortem, kde jsme ubytovani se zde citime daleko lepe.
Radi se sem nekdy vratime a tentokrat se i ubytujeme.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Miloslav S.
Recenzováno: 11. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

K Vojtechovi me pozvala manzelka na svatomartinskou husu - tedy nejen mne, ale byli jsme tam cela rodina. Privitani, usazeni, vse v poradku. Nabidli nam zmenu polevky z menu - vyuzili jsme a myslim ze vymena puvodni spenatove na cibulacku (vytecna!) byla dobrym krokem. I husa byla vyborna, ozvlastnena ponekud jinym bramborovym knedlikem. Dezert take bez vyhrad, svatomartinske vino jsme si vybrali bile a byli jsme spokojeni. Az potud by to bylo na ctyri hvezdy. Nicmene - obsluha, byt velmi mila a prijemna holcina, zmatkovala. Dvakrat (!) zapomnela na objednavku - jednou nedonesli detem objednane jidlo, podruhe donesli piti opet az po urgenci. Na ucet jsme pak take cekali asi deset minut (pozor, neakceptuji karty).

Vychytat servis, byl by to skvely zazitek

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Findalf.